Renonomowane produkty

Aromatyczna kawa z najlepszych ekspresów w kilkanaście sekund

W Coffe Partner szanujemy Twój czas oraz organizację pracy. Pragniemy, aby każde ważne spotkanie biznesowe czy przerwa w pracy, przebiegały bez zakłóceń i były spędzone w przyjemnej atmosferze. Dlatego oferujemy oryginalne markowe kawy i herbaty oraz sprawdzone ekspresy, które przygotują ulubiony napój w kilkanaście sekund.

Wybraliśmy dla Ciebie wysokiej jakości ekspresy bazując na 15 letnim doświadczeniu

Posiadamy 15-letnie doświadczenie w dostawie ekspresów do kawy, dystrybutorów wody oraz maszyn vendingowych do firm i zakładów pracy, hoteli oraz kawiarni. Dzięki temu z oferty każdego producenta wybraliśmy te kategorie produktów, które są najlepsze. Używamy profesjonalnych ekspresów do kawy dedykowanych do biur oraz punktów gastronomicznych. Są to wszechstronne urządzenia o wysokiej wydajności, niezawodne, które przygotują specjały kawowe w dowolnej konfiguracji smakowej.

Proponujemy wygodne umowy najmu ekspresów i maszyn vendingowych zarówno długo jak i krótkoterminowe. Oferujemy szybki serwis techniczny, opiekę konserwacyjną i regularne przeglądy – wszystko na miejscu z dojazdem naszych techników. Poznaj nasze profesjonalne ekspresy – bestsellery Coffee Partner

Ekspresy przelewowe firmy Bravilor Bonamat

Dysponujemy ekspresami przelewowymi szwajcarskiej firmy Bravilor Bonamat, która jest obecna na rynku od lat 50tych XIX wieku. Specjalizuje się w produkcji szybkich urządzeń do parzenia kawy przelewowej. Ekspresy przelewowe firmy Bravilor Bonamat są bardzo proste w obsłudze oraz tanie w eksploatacji. Pozwalają na przyrządzenie jednorazowo większą ilość porcji kawy. W naszej ofercie znajdą Państwo również w pełni automatyczny ekspres Bolero na produkty instant

Kawomaty i maszyny vendingowe Rheavendors

Firma Rheavendors zasłynęła wyprodukowaniem pierwszego automatu vendingowego we Włoszech. Była to prosta maszyna sprzedająca gumy do żucia. W kolejnych latach wyszła naprzeciw włoskiemu rytuałowi picia kawy i opracowała automat na kawę ziarnistą z wbudowanym młynkiem. Automaty kawowe Rheavendors szybko podbiły światowy rynek. W Coffe Partner oferujemy m.in. najnowocześniejszy model z linii laRhea, która obejmuje automaty typu table-top, idealne dla Coffee 2 Go.

Ekspresy automatyczne firmy Nivona

Nivona z kolei to szwajcarski producent ekspresów automatycznych. Ekspresy tej marki będą idealne do eleganckich prestiżowych biur, salonów kosmetycznych, gabinetów czy kancelarii. Charakteryzują się stylowym designem, są trwałe i bardzo łatwe w obsłudze. Technologie wykorzystane w ekspresach Nivona pozwalają na przyrządzenie kawy o wyjątkowym smaku. Zaskakują wielością kombinacji smakowych oraz pełnią kawowego aromatu.

Ekspresy firmy De Jong Duke

De Jong Duke to holenderska firma z 50letnim doświadczeniem, która wprowadziła na rynek bardzo wydajne ekspresy przeznaczone do lokalizacji o dużym natężeniu ruchu. Są to wszechstronne automatyczne urządzenia, które idealnie sprawdzą się w punktach gastronomicznych czy hotelach. Ekspresy De Jong Duke przygotują kawę w wielu konfiguracjach smakowych. Dotykowy ekran czy prosta obsługa, to ważne atuty tych maszyn.

Ekspresy firmy Necta

Necta to włoska firma założona w 1968 roku, produkująca ekspresy do kawy oraz automaty kawowe i wydające przekąski. Obecnie należy do Evoca Group, która zrzesza też tak uznane firmy jak Saeco i Gaggia. Ekspresy do kawy Necta dedykowane są do niewielkich przestrzeni biurowych i HoReCa. Szczególnym powodzeniem cieszą się niezawodne i estetyczne automaty do vendingu, które wydają różnego rodzaju napoje instant, przekąski i zimne napoje butelkowane lub w puszkach. Automaty vendingowe Necta mają różne wielkości, sprawdzą się więc równie dobrze w małych, jak i dużych przestrzeniach publicznych.

Wychodząc naprzeciw kulturze picia kawy w Polsce Coffee Partner od 15 lat oferuje długoterminowe użyczenie oraz najem krótkoterminowy powyższych urządzeń.

małe biura

do 40 kaw dziennie

ZOBACZ OFERTĘ

średnie biura

do 100 kaw dziennie

ZOBACZ OFERTĘ

duże biura

powyżej 100 kaw dziennie

ZOBACZ OFERTĘ