Wynajem krótkoterminowy

Wynajem krótkoterminowy ekspresu do kawy - idealny na konferencje, targi, wesele, imprezy firmowe, uroczystości rodzinne.

Jeśli organizujesz różnego rodzaju eventy, to doskonale zdajesz sobie sprawę, z tego że aromatyczny i energetyzujący napój doskonale wpływa na atmosferę wśród uczestników. Zapewne pragniesz, aby Twoi goście poczuli się komfortowo oraz wyjątkowo docenieni za swoją obecność. Chciałbyś również zaspokoić kawowe gusta większości z nich i oferować kawę o najlepszym smaku. Dowiedz się poniżej, jak Coffee Partner może Ci w tym pomóc?

  • Od 15 lat pomagamy w trakcie konferencji, targów, eventów firmowych, szkoleń czy imprez rodzinnych.
  • Dostarczamy niezawodne ekspresy oraz kawę idealnie dobraną do preferencji użytkowników.
  • Możesz nam uwierzyć: obsłużyliśmy setki imprez i wiemy, jakie kawy najbardziej smakują i ile kaw będzie potrzebnych w trakcie Twojego wydarzenia.
  • Jesteśmy bardzo konkurencyjni cenowo, przy zachowaniu bardzo dobrej jakości kaw i sprzętu. Potrafimy tak dobrać usługę, aby była adekwatna do budżetu, którym dysponujesz. Zapoznaj się z ofertą najmu ekspresu na preferencyjnych warunkach.

Kawa to nieodłączny towarzysz imprez firmowych, rodzinnych, konferencji czy spotkań biznesowych. Potwierdzają to badania konsumenckie, które pokazują, że napój ten jest jednym z najbardziej popularnych napojów w Polsce. 3/4 dorosłych Polaków pije co najmniej 1 kawę dziennie. Coraz więcej osób sięga rano po filiżankę mocnego espresso – 34% (wg badań. MK Cafe). Badania Inse Research pokazują z kolei, że kobiety najczęściej piją łagodną kawę z mlekiem, mężczyźni wolą „małą czarną”.

Wiemy jak pogodzić kawowe gusta Twoich gości. Posiadamy szeroką gamę bardzo wydajnych ekspresów, w których przygotujesz kawę w dowolnej konfiguracji. Szybko i bezawaryjnie.

Szczegóły współpracy z Coffee Partner

Najem krótkoterminowy trwa
od 1 do 30 dni.

Idealny na konferencje, targi, wesele, imprezy firmowe, uroczystości rodzinne.

Ofertę dostosowujemy do wielkości imprezy, budżetu, czasu i liczby gości.

Pomagamy kompleksowo: dowozimy ekspres na miejsce, organizujemy kącik kawowy, szkolimy z obsługi.

Możliwość dostarczenia kawy: ziarnistej, mielonej lub instant - oryginalna, dobrej jakości, różnych marek.

Coffee Partner oferuje szeroki wybór ekspresów: automatycznych, przelewowych czy instant. Posiadamy nowoczesne ekspresy które przygotują wysokiej jakości napoje kawowe o dowolnym smaku. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować ofertę optymalnie dopasowaną do potrzeb Klienta.

małe biura

do 40 kaw dziennie

ZOBACZ OFERTĘ

średnie biura

do 100 kaw dziennie

ZOBACZ OFERTĘ

duże biura

powyżej 100 kaw dziennie

ZOBACZ OFERTĘ