Wynajem i dżierżawa ekspresów do kawy

668 467 737 ZADZWOŃ DO NAS

Wynajem krótkoterminowy

Wynajem krótkoterminowy ekspresu do kawy - idealny na konferencje, targi, wesele, imprezy firmowe, uroczystości rodzinne.

Jeśli organizujesz różnego rodzaju eventy, to doskonale zdajesz sobie sprawę, z tego że aromatyczny i energetyzujący napój doskonale wpływa na atmosferę wśród uczestników. Zapewne pragniesz, aby Twoi goście poczuli się komfortowo oraz wyjątkowo docenieni za swoją obecność. Chciałbyś również zaspokoić kawowe gusta większości z nich i oferować kawę o najlepszym smaku. Dowiedz się poniżej, jak Coffee Partner może Ci w tym pomóc?

  • Od 15 lat pomagamy w trakcie konferencji, targów, eventów firmowych, szkoleń czy imprez rodzinnych.
  • Dostarczamy niezawodne ekspresy oraz kawę idealnie dobraną do preferencji użytkowników.
  • Możesz nam uwierzyć: obsłużyliśmy setki imprez i wiemy, jakie kawy najbardziej smakują i ile kaw będzie potrzebnych w trakcie Twojego wydarzenia.
  • Jesteśmy bardzo konkurencyjni cenowo, przy zachowaniu bardzo dobrej jakości kaw i sprzętu. Potrafimy tak dobrać usługę, aby była adekwatna do budżetu, którym dysponujesz. Zapoznaj się z ofertą najmu ekspresu już od 1 zł.

Kawa to nieodłączny towarzysz imprez firmowych, rodzinnych, konferencji czy spotkań biznesowych. Potwierdzają to badania konsumenckie, które pokazują, że napój ten jest jednym z najbardziej popularnych napojów w Polsce. 3/4 dorosłych Polaków pije co najmniej 1 kawę dziennie. Coraz więcej osób sięga rano po filiżankę mocnego espresso – 34% (wg badań. MK Cafe). Badania Inse Research pokazują z kolei, że kobiety najczęściej piją łagodną kawę z mlekiem, mężczyźni wolą „małą czarną”.

Wiemy jak pogodzić kawowe gusta Twoich gości. Posiadamy szeroką gamę bardzo wydajnych ekspresów, w których przygotujesz kawę w dowolnej konfiguracji. Szybko i bezawaryjnie.

Szczegóły współpracy z Coffee Partner

Najem krótkoterminowy trwa
od 1 do 30 dni.

Idealny na konferencje, targi, wesele, imprezy firmowe, uroczystości rodzinne.

Ofertę dostosowujemy do wielkości imprezy, budżetu, czasu i liczby gości.

Pomagamy kompleksowo: dowozimy ekspres na miejsce, organizujemy kącik kawowy, szkolimy z obsługi.

Możliwość dostarczenia kawy: ziarnistej, mielonej lub instant - oryginalna, dobrej jakości, różnych marek.

Coffee Partner oferuje szeroki wybór ekspresów: automatycznych, przelewowych czy instant. Posiadamy nowoczesne ekspresy które przygotują wysokiej jakości napoje kawowe o dowolnym smaku. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować ofertę optymalnie dopasowaną do potrzeb Klienta.

Spytaj o ofertę!

napisz do nas

[email protected]

zadzwoń do nas

668 467 737
© Coffee Partner. 2021 All Rights Reserved. Projekt i wykonanie: Sebastian Safian