Wynajem i dżierżawa ekspresów do kawy

668 467 737 ZADZWOŃ DO NAS

Caffè Vero

Caffe Vero Silver Medal Caffe Vero Silver Medal

Specyficzna mieszanka kawy dla osób, które preferują pełny i wyraźny aromat z kremową pianką. Polecany główni

KAWA ZIARNISTA
kg
pokaż szczegóły
Caffe Vero Gold Selection Caffe Vero Gold Selection

Łączy w sobie delikatność Arabiki z dobrze wyselekcjonowanymi ziarnami Robusty. Rezultatem jest kremowa konsystencja oraz czekolad

KAWA ZIARNISTA
kg
pokaż szczegóły
Caffe Vero Arabica Extra Caffe Vero Arabica Extra

Charakteryzuje się intensywnym aromatem i typową słodyczą Arabiki. Kremowa konsystencja mieszanki sprawia, że idealnie pasuje do k

KAWA ZIARNISTA
kg
pokaż szczegóły

Kawa Caffè Vero

Caffè Vero to włoska palarnia kawy z siedzibą w Vicenzy, która importuje ziarna kawy z wiodących krajów rozwijających się, dokładnie je testuje, aby następnie wyprodukować unikalną mieszankę kawy.

Caffè Vero Vicenza

„Amore Vero” – prawdziwa miłość do wysokiej jakości kaw – tak prezentuje się Caffè Vero. Ponieważ kawa to znacznie więcej niż tylko gorący napój. Kawa to idealny początek dnia, zasłużona przerwa pomiędzy, spotkanie z przyjaciółmi i obcowanie z tradycją.

Wybrane gatunki kawy z Caffè Vero są wynikiem głęboko zakorzenionej tradycji, wieloletniego doświadczenia i wiedzy przekazywanej z pokolenia na pokolenie. Od „Caffè Arabica Extra”, o typowej słodyczy kawy Arabica, przez „Selezione Oro”, które prawie rozpuszcza czekoladę na języku, po „Bar Extra”, typowe włoskie espresso, to wybór najlepszych rodzaje kawy Tak różnorodne, jak gusta smakoszy kawy Caffè Vero przynosi na stół wszystko, czego dusza konesera zapragnie.

© Coffee Partner. 2021 All Rights Reserved. Projekt i wykonanie: Sebastian Safian