Współpraca - spotkajmy się przy kawie

Kawę pije codziennie ok 80% dorosłych Polaków. Kojarzona z chwilą wytchnienia w pracy, odprężenia i relaksu. Towarzyszy podczas ważnych rozmów biznesowych, kluczowych decyzji czy rodzinnych spotkań. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak dotkliwy w funkcjonowaniu biura czy dużej korporacji może być brak kawy, ponieważ od 15 lat zajmujemy się dostawą i serwisem ekspresów oraz kawomatów. Dlatego pragniemy podzielić się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem w branży.

Rodzaje i zasady współpracy z Coffee Partner

Nasza oferta jest zawsze bardzo elastyczna skrojona na miarę potrzeb i budżetu klienta. Oferujemy następujące możliwości:

  • Wynajem krótkoterminowy ekspresów do kawy.
  • Wynajem długoterminowy – dzierżawa ekspresów do kawy.
  • Wynajem dystrybutorów wody, warników oraz automatów vendingowych.
  • Opcja zakupu kawy – mamy ponad 100 gatunków kaw i herbat do wyboru.
  • Współpracujemy z różnymi podmiotami: małymi i dużymi firmami, hotelami, kawiarniami, instytucjami, osobami prywatnymi.
  • Oferta jest dopasowana zarówno do małych firm, które zatrudniają kilka osób, jak i dużych zakładów pracy.
  • Formalności ograniczamy do minimum, nie ma ukrytych opłat oraz kosztów.

Dlaczego warto dzierżawić ekspresy właśnie od Coffee Partner?

Najlepsze ekspresy na rynku - oferujemy mało awaryjne urządzenia następujących producentów: SuperAroma, Bravilor, Rheavendors, LaRhea, Nivona, czy Necta. Są to ekspresy łatwe i wygodne w użyciu, a zarazem eleganckie i stylowe pod względem designu. Dysponujemy różnego rodzaju ekspresami, dzięki czemu dobierzemy idealne urządzenie, które sprawdzi się w mniejszym biurze, jak i na wymagającym rynku HoReCa.

Stała opieka serwisowa i naprawa w 24h – w ramach umowy każdy ekspres serwisujemy raz w miesiącu, dzięki czemu z góry eliminujemy ewentualne usterki. Jesteśmy jedną z niewielu firm, która w ramach dzierżawy oferuje serwis na takich zasadach. Zapewniamy stałą opiekę konserwacyjną i regularne przeglądy, które wykonywane są przez naszych techników z dojazdem do klienta.

Ekspres zastępczy na czas naprawy – Pomimo tego, że nasze ekspresy rzadko ulegają poważnym usterkom, jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. W Coffe Partner dysponujemy wieloma urządzeniami, przez co awaria nie powoduje przerw w dostępie do kawy. Wszystkie działania naprawcze prowadzimy w możliwie najkrótszym czasie.

Dojazd do klienta – szanujemy czas naszych partnerów biznesowych, dlatego wszystkie możliwe czynności jak np. serwisowanie czy dostawa produktów odbywają się w siedzibie klienta.

Duża gama wyłącznie oryginalnych kaw, herbat i dodatków – w Coffee Partner działamy jako operator niezależny, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu najlepsze produkty różnych marek jak Lavazza, Maspex, Tchibo, Venessa, Mokate, Caffe Vero czy Ubud Coffee.

małe biura

do 40 kaw dziennie

ZOBACZ OFERTĘ

średnie biura

do 100 kaw dziennie

ZOBACZ OFERTĘ

duże biura

powyżej 100 kaw dziennie

ZOBACZ OFERTĘ