Wynajem i dżierżawa ekspresów do kawy

668 467 737 ZADZWOŃ DO NAS

Współpraca - spotkajmy się przy kawie

Kawę pije codziennie ok 80% dorosłych Polaków. Kojarzona z chwilą wytchnienia w pracy, odprężenia i relaksu. Towarzyszy podczas ważnych rozmów biznesowych, kluczowych decyzji czy rodzinnych spotkań. Doskonale zdajemy sobie sprawę z tego, jak dotkliwy w funkcjonowaniu biura czy dużej korporacji może być brak kawy, ponieważ od 15 lat zajmujemy się dostawą i serwisem ekspresów oraz kawomatów. Dlatego pragniemy podzielić się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem w branży.

Rodzaje i zasady współpracy z Coffee Partner

Nasza oferta jest zawsze bardzo elastyczna skrojona na miarę potrzeb i budżetu klienta. Oferujemy następujące możliwości:

  • Wynajem krótkoterminowy ekspresów do kawy.
  • Wynajem długoterminowy – dzierżawa ekspresów do kawy.
  • Wynajem dystrybutorów wody, warników oraz automatów vendingowych.
  • Opcja zakupu kawy – mamy ponad 100 gatunków kaw i herbat do wyboru.
  • Współpracujemy z różnymi podmiotami: małymi i dużymi firmami, hotelami, kawiarniami, instytucjami, osobami prywatnymi.
  • Oferta jest dopasowana zarówno do małych firm, które zatrudniają kilka osób, jak i dużych zakładów pracy.
  • Formalności ograniczamy do minimum, nie ma ukrytych opłat oraz kosztów.

Dlaczego warto dzierżawić ekspresy właśnie od Coffee Partner?

Najlepsze ekspresy na rynku - oferujemy mało awaryjne urządzenia następujących producentów: SuperAroma, Bravilor, Rheavendors, LaRhea, Nivona, czy Necta. Są to ekspresy łatwe i wygodne w użyciu, a zarazem eleganckie i stylowe pod względem designu. Dysponujemy różnego rodzaju ekspresami, dzięki czemu dobierzemy idealne urządzenie, które sprawdzi się w mniejszym biurze, jak i na wymagającym rynku HoReCa.

Stała opieka serwisowa i naprawa w 24h – w ramach umowy każdy ekspres serwisujemy raz w miesiącu, dzięki czemu z góry eliminujemy ewentualne usterki. Jesteśmy jedną z niewielu firm, która w ramach dzierżawy oferuje serwis na takich zasadach. Zapewniamy stałą opiekę konserwacyjną i regularne przeglądy, które wykonywane są przez naszych techników z dojazdem do klienta.

Ekspres można wynająć już od 1 zł. - przy opcji zakupu określonej liczby kilogramów kawy/dodatków miesięcznie.

Ekspres zastępczy na czas naprawy – Pomimo tego, że nasze ekspresy rzadko ulegają poważnym usterkom, jesteśmy przygotowani na każdą ewentualność. W Coffe Partner dysponujemy wieloma urządzeniami, przez co awaria nie powoduje przerw w dostępie do kawy. Wszystkie działania naprawcze prowadzimy w możliwie najkrótszym czasie.

Dojazd do klienta – szanujemy czas naszych partnerów biznesowych, dlatego wszystkie możliwe czynności jak np. serwisowanie czy dostawa produktów odbywają się w siedzibie klienta.

Duża gama wyłącznie oryginalnych kaw, herbat i dodatków – w Coffee Partner działamy jako operator niezależny, dzięki czemu możemy zaoferować Państwu najlepsze produkty różnych marek jak Lavazza, Segafredo, Tchibo, Venessa, Mokate.

Spytaj o ofertę!

napisz do nas

[email protected]

zadzwoń do nas

668 467 737
© Coffee Partner. 2021 All Rights Reserved. Projekt i wykonanie: Sebastian Safian