Najlepsze kawy do biura - 4 wiodące marki w Coffee Partner

Najlepsze kawy do biura - 4 wiodące marki w Coffee Partner
3 grudnia 2019, 22:52

Wybór kaw jest obecnie bardzo szeroki, lecz wcale nie musi być łatwy. Warto zapewnić kawę o najlepszych walorach smakowych do swojego biura. Przyjrzyjmy się najlepszym rodzajom kaw, które zdobyły uznanie wśród konsumentów. Wszystkie z nich oferujemy w naszym sklepie internetowym.

Kawa Lavazza

Najpopularniejsza na świecie kawa oczywiście rodem z Włoch. Z pewnością pogodzi gusta większości amatorów kawy. W naszej ofercie znajduje się wiele rodzajów ziarnistych mieszanek Lavazza o różnej intensywności i mocy. „Gran Espresso”, „Expert Crema & Aroma”, „Expert Gusto Forte” czy „Expert Plus Aroma Piu” to tylko kilka z nich. Ziarna Arabiki i Robusty składające się na mieszanki pochodzą jedynie z najwyższej jakości upraw Ameryki Łacińskiej oraz Afryki. Dzięki temu kawa Lavazza cieszy się niezmiennie uznaniem i będzie ceniona przez wszystkich pracowników Państwa biura.

Kawa Segafredo Zanetti

To ciesząca się popularnością kawa włoskiej produkcji. Pierwsza palarnia powstała w Bolonii w 1973 roku. Bogata w kofeinę, mocna kawa pomaga skutecznie i przyjemnie rozpocząć dzień.  Najpopularniejszą jest z pewnością Segafredo Intermezzo - mieszanka ziaren gatunku Arabika (60%) oraz Robusta (40%), dzięki której można przyrządzić mocne tradycyjne włoskie espresso.

Kawa Tchibo

Tchibo to popularna i uznana niemiecka firma produkująca kawę oraz herbatę. Jej kawy cieszą się niesłabnącą popularnością. W naszej ofercie mogą Państwo znaleźć kawy Tchibo takie jak „Professional Espresso”, „Professional Cafe Crema” czy „Professional Special Cafe”. Charakteryzują się one różną mocą i intensywnością. Linia Tchibo Special to kawy, które dedykowane są profesjonalnym ekspresom. Jeżeli więc w Państwa biurze taki właśnie ekspres się znajduje, kawy Tchibo Special będą idealnym wyborem.

Kawa Mokate

Kawy Mokate są napojami polskiej produkcji od wielu lat mogącymi się poszczycić niesłabnącą popularnością w naszym kraju. Oferujemy Państwu kawy Mokate instant, liofilizowaną, zwykłe i klasy premium. Sprawdzą się w mniej zaawansowanych ekspresach lub tych, które mogą parzyć kawy instant. Szybkie w przygotowaniu sprawdzą się w każdym biurze.