Wynajem i dżierżawa ekspresów do kawy

668 467 737 ZADZWOŃ DO NAS

Lavazza Gran Espresso

Kawa, w której zakochali się Włosi, a teraz zakochasz się Ty.

Lavazza Gran Espresso jest mieszanką ziaren Arabiki (z centralnej oraz południowej Ameryki) oraz Robusty (z Azji i Afryki). Jest to prawdziwie oryginalne espresso, którego cechą szczególną jest mocny, słodki, a zarazem intensywny smak - dokładnie taki, jaki Włosi lubią najbardziej.

W opakowaniu czeka na Ciebie aż 1kg świetnych ziaren, za pośrednictwem których przygotujesz prawdziwie włoskie espresso zapewniające odpowiednią dawkę energii, a także dostarczające wielu wrażeń - zarówno tych smakowych, jak i zapachowych.

  • Pierwsze otwarcie opakowania pozwoli Ci poczuć wyjątkowy aromat wydobywający się z każdego ziarna kawy

Od pierwszej chwili docenisz walory zapachowe oferowane przez doskonale skomponowaną mieszankę ziaren Arabiki i Robusty. Natychmiast zachwycisz się ich aromatem, który wypełni całe Twoje pomieszczenie.

  • Skosztowanie kawy przeniesie Cię we włoski świat wypełniony bogactwem aromatu i głębią smaku

Od pierwszego spróbowania tego trunku zdasz sobie sprawę, że masz do czynienia z prawdziwą włoską kawą. Z całą pewnością docenisz doskonały balans zachowany między jej słodyczą, mocą oraz intensywnością. Smak, który zapewni Ci doznania, jakich do tej pory nie mogła dać żadna inna kawa.

  • Przyrządzenie ulubionej kawy będzie dla Ciebie jeszcze prostsze

 Lavazza Gran Espresso, jak sama nazwa wskazuje, jest dedykowana do przygotowywanie niezwykłego espresso. Jednak nic nie stoi na przeszkodzie, aby posłużyła Ci jako baza do tworzenia zupełnie innych kompozycji smakowych. Stawiając właśnie na ten produkt zyskasz swobodę, dzięki której zrobisz kawę, na jaką masz ochotę - zarówno espresso, tradycyjną czarną, latte, czy choćby cappuccino!

Brak plików do pobrania
KAWA ZIARNISTA
1kg
© Coffee Partner. 2018 All Rights Reserved. Projekt i wykonanie: Sebastian Safian