Ekspres za 1 PLN przez cały okres umowy. Porcja kawy od 45 groszy!

Ekspres za 1 PLN przez cały okres umowy. Porcja kawy od 45 groszy!
24 lutego 2020, 03:06

Każdy, kto zastanawiał się nad wyborem ekspresu do kawy, mógł zdziwić się rozpiętością cen oraz różnorodnością modeli. Niektóre można kupić do 1000 zł. Najdroższe mogą kosztować prawie tyle co samochód. Właściciele firm z pewnością doliczą do eksploatacji także regularną dostawę kawy dla pracowników czy swoich klientów. Jednakże firmy oferujące ekspresy za wynajem proponują urządzenie za 1PLN i porcję kawę za 45 groszy. Czy takie rozwiązanie jest w ogóle możliwe? Jeśli tak, to na czym polega?

Kiedy potrzebujesz ekspresu za kilkanaście tysięcy złotych?

Smaczna kawa z ekspresu to obecnie biurowy standard. Wpływa pozytywnie na samopoczucie pracowników i wydajność w pracy. Warto więc zainwestować w wysokiej jakości ekspres. Wydatek kilkunastu tysięcy złotych na ekspres do kawy może wydawać się absurdalny. Jednakże w miejscach, w których przebywa dużo osób pijących przynajmniej 1 kawę dziennie, posiadanie wydajnego urządzenia  staje się niemal koniecznością. Do biur małych, w których pracuje do 35 osób wystarczy mały ekspres, taki który zaparzy do 50 kaw w cenie ok. 2000 zł. W średniej wielkości biurach, zatrudniających do 60 osób potrzebny jest większy sprzęt, który kosztuje od 5 tys do kilkunastu tysięcy zł.  Ekspresy niezwykle wydajne wstawiane w dużych biurowcach, gdzie firmy zatrudniają ponad 60  pracowników, mogą kosztować od kilkunastu do kilkudziesięciu zł. Taki jednorazowy wydatek może poważnie uszczuplić budżet firmowy lub być nieosiągalny dla początkujących przedsiębiorców.  Na szczęście istnieje pewne rozwiązanie zapewniające doskonały sprzęt i nie drenujące kieszeni.


Dlaczego wynajęcie ekspresu to kuszące rozwiązanie dla biznesu?

Wielbiciele kawy są w stanie wydać spore pieniądze za możliwość napicia się ulubionego, pobudzającego napoju. Część z nich decyduje się na zakup wysokiej jakości urządzenia do domu. Niektórzy przedsiębiorcy również wybierają zakup ekspresu, ponieważ chcą mieć go na własność. O ile na domowy użytek takie rozwiązanie może mieć sens, to w biznesie niekoniecznie. Z biurowego ekspresu korzysta więcej niż jedna osoba i to o wiele częściej niż w domowych warunkach. Sprzęt szybciej się zużywa, a kawy ubywa w zatrważającym tempie. Dlatego też dla biznesu najlepszym rozwiązaniem jest wynajem ekspresu do kawy. Zyskujesz nie tylko pyszną kawę z urządzeń najlepszej klasy. Przede wszystkim oszczędzasz swój cenny czas  oraz czas  pracowników, który mogą skupić się wyłącznie na swoich obowiązkach. Nie musisz angażować nikogo w konserwację ekspresu, serwisowanie albo egzekwowanie gwarancji czy ubezpieczenia w razie ewentualnych usterek. 

Co zyskuje się przy wynajmie ekspresu od Coffee-Partner?


Klient w Coffee-Partner traktowany jest partner biznesowy. Szanujemy jego czas, dlatego oferujemy kompleksową i fachową obsługę. Dowozimy i montujemy ekspres w miejscu wskazanym przez klienta. Dostarczamy też zapasy kawy, herbaty i innych produktów przeznaczonych do vendingu. Wykwalifikowany personel przeprowadza szkolenia z właściwej obsługi urządzeń, oraz zapewnia środki do ich konserwacji. Firmy współpracujące z Coffee-Partner mają zapewnioną stałą opiekę serwisową. Obejmuje ona konserwację i usuwanie awarii ekspresu  w przeciągu 24 godzin od momentu zgłoszenia. Jako jedyni serwisujemy każdy ekspres 1 raz w miesiącu zupełnie za darmo. Wiemy, że niespodziewana awaria ekspresu może zakłócić rytm pracy biura czy przygotowania do posiedzenia zarządu. Brak kawy będzie szczególnie dotkliwy w godzinach porannych czy przed spotkaniem z zaproszonym gościem. Wtedy szczególnie mocno docenimy opiekę serwisową firmy. W przypadku takiej awarii, w Coffee-Partner udostępniamy urządzenie zastępcze na czas naprawy.

Jak otrzymać ekspres za 1 zł i kawę za 45 gorszy?

W Coffee Partner oferujemy  szeroki wybór ekspresów: automatycznych, przelewowych czy instant. Dzięki temu jesteśmy w stanie przygotować ofertę optymalnie dopasowaną do potrzeb Klienta. Czas wynajmu może wynosić rok lub nawet 5 lat. Jeśli chodzi o ceny kawy, zależne są od jej rodzaju i marki. Niemniej za łączną kwotę można otrzymać ekspres za 1 PLN oraz porcję kawy za 45 groszy. Cały czas pozostajemy do  dyspozycji klientów. Biorąc pod uwagę duże ilości kawy, jakie pije się w Polsce, wynajem bardzo dobrego ekspresu i wykup zapasu wybornej kawy, wydaje się jak najbardziej rozsądną i korzystną inwestycją

 

Odbierz ofertę na ekspres za 1 zł