Wynajem i dżierżawa ekspresów do kawy

668 467 737 ZADZWOŃ DO NAS

Kawomaty / automaty vendingowe

de Jong Duke VIRTU de Jong Duke VIRTU

Automat Virtu to jeden z najbardziej solidnych i wszechstronnych urządzeń na rynku. Posiada olbrzymi dotykowy wyświetlacz i niez

60+ pracowników
do 300 kaw dziennie
pokaż szczegóły
Sagoma Milano Sagoma Milano

Sagoma Milano to nowoczesny prosty automat idealny do brendowania. Najtańsza propozycja spośród maszyn vendingowych. Dedyko

60+ pracowników
do 300 kaw dziennie
pokaż szczegóły
Sagoma Luce Instant / Espresso Sagoma Luce Instant / Espresso

Sagoma Luce to ponadczasowy styl i niezawodna prosta konstrukcja. Automat dedykowany do średnich i dużych lokalizacji. Duża podświ

60+ pracowników
do 500 kaw dziennie
pokaż szczegóły

Vending - odkryj automaty vendingowe dla każdej branży

Termin vending pochodzi z języka francuskiego i pochodzi od słowa vendre, które oznacza sprzedawać. Dziś automaty vendingowe są używane na całym świecie. W Polsce obszar zastosowania jest nadal dość ograniczony. I to chociaż korzystanie z praktycznych automatów w tym kraju zaczęło się 150 lat temu. Jaką więc rolę odgrywają dziś maszyny i co ma do zaoferowania przyszłość? Automaty vendingowe – pomysł na biznes

Ludwig StollwerckNiemiecki producent czekolady Ludwig Stollwerck odkrył proste maszyny na monety podczas podróży do USA w 1886 roku. Był tak przekonany do tej koncepcji, że po powrocie założył pierwsze w Niemczech automaty vendingowe. Szczególnie imponowała mu prosta koncepcja milczącego zawarcia umowy. Ponieważ umowa sprzedaży między dealerem a klientem może być tutaj zawarta przy niewielkim wysiłku. Opiera się to na oświadczeniu woli, że klient dobrowolnie wprowadza do automatu swoje pieniądze lub kartę bankową.

Branża vendingowa jest ważną gałęzią przemysłu w Polsce. Według ostatnich, maszyny vendingowe uzyskują roczny obrót w wysokości około 300 milionów złotych. Osiąga się to dzięki prawie 100 000 maszynom do przekąsek i napojów. Ważną częścią tej gałęzi przemysłu są nie tylko same maszyny. Obsługa branży vendingowej obejmuje m.in.:

  • Ekspozytor do maszyn do napojów i gastronomii
  • Producent akcesoriów do maszyn
  • Firma zajmująca się kubkami maszynowymi i pakowaniem maszynowym
  • Utrzymanie systemów kasowych i płatniczych
  • Konserwacja maszyn

Branża vendingowa rozwinęła się w ostatnich latach. Eksperci zakładają, że jeszcze bardziej się rozwinie.

Firma Coffee Parnter od 15 lat świadczy usługi na rynku kaw, automatów vendingowych oraz dystrybutorów wody. Dzięki doświadczeniu, wysoko wykwalifikowanej kadrze technicznej oraz elastycznemu podejściu do klienta jesteśmy zaufanym i cenionym partnerem B2B. Automaty z gorącymi napojami oraz przekąskami są pożądane w miejscach o dużym natężeniu ruchu oraz podnoszą komfort i prestiż miejsc użyteczności publicznej.

Gdzie sprawdzi się kawomat/automat vendingowy?

Automaty vendingowe doskonale sprawdzą się w miejscach o dużym natężeniu ruchu np. dworcach, galeriach handlowych, obiektach sportowych. Na stałe wpisały się we wnętrza budynków użyteczności publicznej. Stały się niezbędne w zakładach pracy, szkołach, szpitalach czy hotelach. Będą praktycznym rozwiązaniem także w firmach zatrudniających powyżej 60 osób. Automaty vendingowe zapewniając dostęp do podstawowych przekąsek i napojów z pewnością podnoszą komfort pracy.

Wynajem automatu z przekąskami lub kawami jest korzystnym pomysłem, szczególnie dla tych osób, które prowadzą określoną działalność publiczną i chcą zaoferować swoim klientom dodatkowe usługi całkowicie samoobsługowe.

Oferta wynajmu automatów kawowych od Coffee Partner – czym wyróżniamy się na tle konkurencji?

  • Nasze automaty są mało awaryjne, bezpieczne i proste w obsłudze. Dodatkowo prezentują się estetycznie i stylowo
  • Podchodzimy bardzo restrykcyjnie do takich kwestii jak higiena i bezpieczeństwo.
  • Wszystkie nasze automaty kawowe i akcesoria są oznaczone znakiem CE i są produkowane przez najbardziej znane i niezawodne firmy w branży.
  • Zapewniamy szybki serwis techniczny w 24 h
© Coffee Partner. 2021 All Rights Reserved. Projekt i wykonanie: Sebastian Safian