Wynajem i dżierżawa ekspresów do kawy

668 467 737 ZADZWOŃ DO NAS

Lavazza Qualita Oro

Tradycyjna włoska kawa, która sprawi, że już nigdy nie będziesz chciał pić nic innego.

Lavazza Qualita Oro to absolutny numer 1 pośród włoskich kaw, który swoje uznanie znajduje praktycznie w każdym zakątku świata. Teraz także Ty możesz skosztować tej niezwykłej kompozycji smakowej, dzięki której przekonasz się, czym tak naprawdę jest prawdziwa włoska kawa.

Każde opakowanie skrywa w sobie aż 1kg ziaren, które zabiorą Cię w niezwykłą podróż pełną smaków i aromatów, i dzięki którym:

  • Docenisz niezwykły aromat, towarzyszący Ci już od momentu otworzenia opakowania

Każde szczelne opakowanie zawiera w sobie perfekcyjną mieszankę ziaren Arabiki pochodzących z wyłącznie najlepszych plantacji centralnej Ameryki.

Tuż po jej otwarciu przekonasz się, że masz do czynienia z prawdziwą kawą - oferującą delikatną kwiatową nutę zapachową.

  • Poczujesz wyjątkowy smak, będący efektem unikalnego procesu palenia ziaren

Tradycyjna receptura, według której przygotowywana jest ta kawa, podaruje Ci niezwykłą możliwość cieszenia się jej pełnym i naturalnym smakiem.

Każdy łyk będzie dla Ciebie wyjątkowym doznaniem, który poza walorami smakowymi da Ci również energię do działania.

  • Przyrządzisz kawę taką, jak tylko chcesz

Wyjątkowość tej kawy potwierdza jeszcze jedna jej cecha - uniwersalność. Doskonale dobrana mieszanka sprawia bowiem, że będziesz ją mógł przyrządzić na wiele sposobów - ciesząc się zarówno intensywnym espresso, delektując się słodkim cappuccino, kosztując delikatnej latte, albo po prostu stawiając na klasyczną czarną kawę.

Brak plików do pobrania
KAWA ZIARNISTA
1kg
© Coffee Partner. 2021 All Rights Reserved. Projekt i wykonanie: Sebastian Safian