Automat Luce Zero.2

Automaty na gorące napoje Luce Zero

Eleganckie, atrakcyjne i zachęcające do odwiedzin - takie wrażenie robią nasze automaty vendingowe. Od klasycznego vendingu do cateringu firmowego i szkolnego do miejsc publicznych - z pewnością znajdziesz u nas odpowiedni automat do sprzedaży kawy.

Kawomaty

producent

Rheavendors to długoletni producent automatów vendingowych. Automaty vendingowe już dawno zagościły w przestrzeni publicznej. Chociażby kawomaty cieszą się ogromną popularnością i

opis produktu
specyfikacja
pliki do pobrania

luce zero.2 na kawę ziarnistą

Rozwiązanie "Coffee to go"
- 24 opcje wyboru 
- zaparzacz variflex®, który może dozować aż 14g kawy
- 2 systemy bojlerów indukcyjnych
- możliwość zaprogramowania 2 rozmiarów kubków (180mm i 300mm), niezależnie od tego, czy jest to   kawa duża czy mała, pełnoziarnista czy instant, do picia na miejscu lub w dużym kubku na wynos.

luce zero.2 nie pozostawia żadnych wątpliwości. 

Model PressoBean przygotowuje napoje z całych ziaren. Wybór jak w kawiarni. Świeżo zmielona kawa, parzona krótko i dobrze w temperaturze 92°C, dzięki naszemu systemowi PressoBean uzyskuje delikatną cremę pod ciśnieniem 9 barów.

Variflex®V14 Zaparzacz umożliwiający zaparzanie kawy w ilości 6-14 g oraz wody o pojemności 30-300 ml. Zmienne ciśnienie ułatwia spełnienie niemal każdego życzenia dotyczącego napojów.

Możliwe napoje w 24 wariantach:
- kawy czarne
- kawy białe
- czekolady
- herbaty
- zupki
- pozostałe napoje instant

Brak plików do pobrania