Bravilor THa + 2 termosy

Który ekspres do kawy jest dla Ciebie odpowiedni?

A tymczasem domowy ekspres do kawy już Ci nie wystarcza? Pady i kapsułki są o wiele za drogie, a kawa zawsze jest pusta? Jeśli chodzi o zakup nowego ekspresu do kawy, wybór jest ogromny: w pełni automatyczny ekspres do kawy, który za naciśnięciem przycisku przygotuje wszystko, od espresso po latte macchiato, czy wysokiej jakości ekspres do kawy, który zaparzy dobrą kawę filtrowaną? Chętnie pomożemy Ci podjąć decyzję.

Ekspresy przelewowe

producent

Bravilor Bonamat to wyznaczający standardy producent ekspresów przelewowych, ciśnieniowych, automatów do parzenia kawy i warników do wody. To rodzinna firma, działająca od

opis produktu
specyfikacja
pliki do pobrania

Profesjonalne ekspresy do kawy

Na przykład Bonamat TH10 to bardzo trwały ekspres do kawy, który znajduje zastosowanie w biurze, a nawet w gastronomii. Potrzebne są filtry koszykowe i kawa mielona, porcjowana lub nawet już w saszetkach. Kawa jest parzona bezpośrednio w dzbanku Bonamat o pojemności 2,2 l. Mleko i cukier są później dodawane do kubka.

W pełni automatyczne ekspresy do kawy

W pełni automatyczne ekspresy do kawy mogą świeżo zmielić kawę ziarnistą i przygotować gotowe specjały kawowe, takie jak cappuccino i latte macchiato z mlekiem w proszku lub polewą. Nawet kakao i gorąca woda na herbatę nie stanowią problemu. Taki ekspres do kawy jest nieskomplikowany i robi naprawdę dobre wrażenie! Jeśli wypijasz w pracy 30 filiżanek dziennie, w pełni automatyczny ekspres do kawy może okazać się dla Ciebie opłacalny.

Ekspresy do kawy kosztują kilka tysięcy złotych. Jest to idealne rozwiązanie dla osób pijących kawę w biurze lub w gastronomii. 

W pełni automatyczne ekspresy do kawy są dość drogie. W zależności od wyposażenia ekspresu - czy będzie to mleko w proszku, czy świeże, czy woda stała, czy zbiornik - może on szybko stać się znacznie droższy. Istnieje jednak wiele możliwości opcjonalnych.

Alternatywy dla zakupu

Po co w ogóle kupować teraz? Coffee Partner oferuje możliwość wynajmu, leasingu lub stałego wynajmu w pełni automatycznych ekspresów do kawy.

W przypadku ekspresów filtrujących istnieje możliwość wykupienia abonamentu kawowego, w ramach którego wysokiej jakości ekspres Bravilor Bonamat TH10 otrzymuje się bezpłatnie w cenie wynajmu.

Wniosek

W pełni automatyczny ekspres do kawy czy przelewowy ekspres do kawy? Decydujące znaczenie ma Twoja grupa docelowa: czy rozpieszczasz swoich gości i klientów pyszną kawą filtrowaną, czy też masz wśród swoich klientów wielu koneserów kawowych specjałów?

Bez względu na to, które urządzenie wybierzesz, dzięki obu sprawisz, że przerwa w pracy stanie się atrakcją, a Twoi pracownicy będą mieli dobre samopoczucie. Urządzenia te nie tylko zapewniają wspaniałe chwile przyjemności, ale są również symbolami statusu kuchni biurowej, a nawet firmowej. Jednocześnie w pełni automatyczne ekspresy do kawy są magnesem na klientów.

 

Wydajność na godzinę: 18 litr

Czas parzenia kawy: 8 min

Wymiary (sxgxw): 235x406x545 mm

Wymaga podłączenia do sieci wodociągowej.

Brak plików do pobrania