Franke A600

A600 - Prawdziwa pasja prowadzi do innowacji

Ekspres Franke to prawdziwa pasja i 100-procentowa szwajcarskość. Podczas rozwoju produktów czerpiemy z doświadczeń operatorów restauracji, badamy potrzeby palarni i miłośników kawy oraz niestrudzenie pracujemy nad dalszym ulepszaniem naszych produktów. Wspaniały produkt będący wynikiem naszego nieustannego dążenia do innowacji: A600.

Ekspresy automatyczne POWYŻEJ 100 KAW DZIENNIE

producent

Franke należy do najlepszych producentów ekspresów do kawy na świecie. Ekspresy Franke to Rolls Royce wśród producentów urządzeń kawowych.


 

opis produktu
specyfikacja
pliki do pobrania

Mistrz różnorodności

FoamMaster ™ można łączyć z A600 i jest on kluczem do praktycznie nieograniczonej gamy aromatycznych specjałów kawowych i napojów mlecznych, od idealnej latte macchiato po klasyczne espresso, orzeźwiający truskawkowy napój mleczny i wiele więcej.

Bezkonkurencyjny dla wygody personelu i samoobsługi

Przejrzysty ekran dotykowy z trzema interfejsami użytkownika do wyboru sprawia, że ​​Franke A600 jest idealnym rozwiązaniem dla Twojego personelu bądź samoobsługi. Możesz skonfigurować wyświetlacz tak, aby pokazywał kuszące kreacje kawowe, zapewniał intuicyjną samoobsługę oraz wspierał wydajność Twoich pracowników.

Tylko perfekcja jest wystarczająco dobra

Wszechstronny kreator, przygotowujący kawę taką, jaką lubisz. Dzięki ekspresowi do kawy Franke A600, wybór napojów można ustalić indywidualnie i dokładnie dopasować do swoich wymagań. Oto przegląd wspaniałych możliwości, jakie oferuje ekspres do kawy A600:

Pełen wybór mlecznych kreacji: zimne i gorące mleko oraz zimna i gorąca mleczna pianka

Produkty ze świata kawy, w jakości, która zachwyci każdego konesera

Dwa pojemniki na czekoladę

Wzbogać smak kawy nawet trzema różnymi syropami

 

 

Zmieniaj zasady gry z iQFlow™

Inteligentna technologia iQFlow™ zrewolucjonizowała tradycyjną koncepcję espresso. Zapewnij stałe ciśnienie przez cały czas ekstrakcji ziaren i wydobądź z nich maksimum smaku i aromatu.

Uzyskaj więcej smaku z ziaren

Zdefiniuj swoje indywidualne profile smakowe.

FoamMaster™: wymarzona jakość mlecznej pianki

Opcjonalnie montowany FoamMaster™ gwarantuje za każdym razem idealną piankę mleczną, co z pewnością zachwyci każdego.

Bezkonkurencyjna jakość pianki mlecznej: można zmieniać jej konsystencję oraz tworzyć artystyczne kreacje.

Wyjątkowa konsystencja: nawet przy częstym użytkowaniu.

Najróżniejsze warianty: kombinacje napojów z gorącą lub zimną mleczną pianką mleczną bądź z gorącym lub zimnym mlekiem.

Moduł kawy mrożonej: zwiększ wybór i możliwości

Nowy moduł poszerza ofertę wysokiej jakości napojów oferowanych sezonowo o niesamowicie orzeźwiającą, świeżo parzoną kawę mrożoną. Podawana samodzielnie lub w połączeniu z mlekiem, mleczną pianką bądź syropami, z pewnością zachwyci Twoich klientów i spowoduje, że chętniej będą wracać. 

Różnorodność napojów najwyższej jakości: Kawa jest parzona na gorąco i aktywnie schładzana po procesie parzenia, zanim spłynie do filiżanki. 

Modułowość i elastyczność: Moduł kawy mrożonej (IC) jest dostępny jako opcja dla ekspresów do kawy A600-A1000. Moduł kawy mrożonej (IC) nie może zostać zamontowany w późniejszym czasie.

Najwyższy poziom higieny i w pełni automatyczne czyszczenie: Moduł kawy mrożonej (IC) jest automatycznie czyszczony w ramach standardowego procesu czyszczenia ekspresu do kawy.

Brak plików do pobrania