Franke A300

dsadsadsa

A300 - Mały rozmiar, wyrazisty smak, kawa jak u baristy

Ograniczona przestrzeń nigdy nie powinna stać na przeszkodzie smakowi. Dzięki nowemu ekspresowi A300 wyjątkowe doświadczenia kawowe są teraz dostępne dla absolutnie każdego. Model ten posiada przejrzysty i łatwy w obsłudze interaktywny ekran oraz opatentowany system czyszczenia EasyClean, dzięki czemu obsługa jest niezwykle prosta dla każdego użytkownika. A300 jest idealnym rozwiązaniem dla mniejszych restauracji, kawiarni, piekarni, biur, uniwersytetów i każdego miejsca, w którym przestrzeń jest ograniczona.

Franke A300 jest wyposażony w funkcje i technologie, które zapewniają doskonałą kawę. Dzięki opatentowanemu systemowi ogrzewania Franke i szerokiemu zakresowi ustawień temperatury, A300 pozwala na przygotowanie wyśmienitego espresso i wielu innych napojów nieodbiegających jakością od tych przygotowanych przez baristę.

Łatwe, bardziej ekologiczne czyszczenie

Opatentowany przez firmę Franke automatyczny system EasyClean skraca czas i złożoność czyszczenia, a powstałe zanieczyszczenia są łatwe do pozbycia dzięki przyjaznemu dla środowiska, zintegrowanemu i w pełni zautomatyzowanemu systemowi usuwania kamienia.

małe biura

do 40 kaw dziennie

ZOBACZ OFERTĘ

średnie biura

do 100 kaw dziennie

ZOBACZ OFERTĘ

duże biura

powyżej 100 kaw dziennie

ZOBACZ OFERTĘ