Franke A300

A300 - Mały rozmiar, wyrazisty smak, kawa jak u baristy

Ograniczona przestrzeń nigdy nie powinna stać na przeszkodzie smakowi. Dzięki nowemu ekspresowi A300 wyjątkowe doświadczenia kawowe są teraz dostępne dla absolutnie każdego. Model ten posiada przejrzysty i łatwy w obsłudze interaktywny ekran oraz opatentowany system czyszczenia EasyClean, dzięki czemu obsługa jest niezwykle prosta dla każdego użytkownika.

Ekspresy automatyczne DO 100 KAW DZIENNIE

producent

Franke należy do najlepszych producentów ekspresów do kawy na świecie. Ekspresy Franke to Rolls Royce wśród producentów urządzeń kawowych.


 

opis produktu
specyfikacja
pliki do pobrania

A300 jest idealnym rozwiązaniem dla mniejszych restauracji, kawiarni, piekarni, biur, uniwersytetów i każdego miejsca, w którym przestrzeń jest ograniczona.

Franke A300 jest wyposażony w funkcje i technologie, które zapewniają doskonałą kawę. Dzięki opatentowanemu systemowi ogrzewania Franke i szerokiemu zakresowi ustawień temperatury, A300 pozwala na przygotowanie wyśmienitego espresso i wielu innych napojów nieodbiegających jakością od tych przygotowanych przez baristę.

Łatwe, bardziej ekologiczne czyszczenie

Opatentowany przez firmę Franke automatyczny system EasyClean skraca czas i złożoność czyszczenia, a powstałe zanieczyszczenia są łatwe do pozbycia dzięki przyjaznemu dla środowiska, zintegrowanemu i w pełni zautomatyzowanemu systemowi usuwania kamienia.

Brak plików do pobrania