Wynajem i dżierżawa ekspresów do kawy

668 467 737 ZADZWOŃ DO NAS

Gaggia Magenta Milk

opis
specyfikacja
pliki do pobrania

Ekspres automatyczny do kawy Gaggia Magenta Milk to prawdziwy strzał w dziesiątkę dla miłośników mlecznych specjałów. Przygotowanie perfekcyjnego espresso lub cappuccino nie będzie stanowić żadnego wyzwania. Urządzenie gwarantuje prostą, a zarazem intuicyjną obsługę, a więc nawet niedoświadczony użytkownik poradzi sobie z tym zadaniem. Do dyspozycji mamy 8 gotowych programów pracy. Na specjalną uwagę zasługuje funkcja utworzenia własnej receptury kawy. Funkcjonalność sprzętu sprawia, że zakup z pewnością będzie udany!

Automatyczny ekspres do kawy Gaggia Magenta Milk - dotykowy wyświetlacz

Gaggia Magenta Milk to ekspres automatyczny, który został wyposażony w czytelny, dotykowy wyświetlacz. Ze względu na menu w języku polskim zmiana ustawień jest niezwykle prosta. Urządzenie zostało wyprodukowane w oparciu o nowoczesne technologie oraz certyfikowane materiały. Dzięki temu można mieć pewność, że przez długie lata pozostanie w znakomitym stanie. Nie trzeba martwić się o przedwczesne pojawienie się śladów użytkowania lub kosztowne awarie. Moc sprzętu wynosi 1900 W, a ciśnienie 15 Bar.

Ekspres automatyczny Gaggia Magenta Milk - nowoczesny design

Gaggia Magenta Milk to ekspres do kawy, który zachwyca już na pierwszy rzut oka. Włoski design zapewnia wiele możliwości aranżacyjnych. Taki sprzęt można z łatwością wkomponować w wystrój pomieszczenia. Prezentuje się on nowocześnie, a zarazem luksusowo. Wyjmowana tacka do przygotowywania espresso chroni przed rozchlapywaniem naparu. Funkcja Capp-in-Cup zapewnia perfekcyjnie spienione mleko, które pobierane jest z dowolnego naczynia. Pojemnik po użyciu może być przechowywany w lodówce, dzięki czemu zawartość dłużej pozostanie świeża. Pojemność zbiornika na kawę wynosi 250 g, a wodę 1,8 l. Pojemnik na odpady należy opróżniać po przygotowaniu około 15 porcji.

Brak plików do pobrania
Dzierżawa, leasing i sprzedaż
Gaggia Magenta Milk
Gaggia Magenta Milk
Gaggia Magenta Milk
36-59 pracowników
do 49 kaw dziennie
© Coffee Partner. 2021 All Rights Reserved. Projekt i wykonanie: Sebastian Safian