Wynajem i dżierżawa ekspresów do kawy

668 467 737 ZADZWOŃ DO NAS

Saeco New Royal OTC

opis
specyfikacja
pliki do pobrania

Automatyczny ekspres do kawy Saeco New Royal Black umożliwia przygotowanie pysznej, aromatycznej kawy, która przypadnie do gustu nawet najbardziej wymagającym kawoszom. Jest to urządzenie, które zostało stworzone z myślą o biurach, hotelach, restauracjach, a także innych miejscach użyteczności publicznej. Rekomendowane użycie znajduje się na poziomie 50 filiżanek kawy dziennie. Sprzęt o mocy 1400 W gwarantuje nieprzeciętną wydajność. Ciśnienie 15 Bar sprawia, że napar za każdym razem będzie doskonały pod każdym względem. Potwierdzają to liczne pozytywne opinie użytkowników.

Automatyczny ekspres do kawy Saeco New Royal Black - intuicyjna obsługa

Ekspres automatyczny Saeco New Royal Black posiada menu w języku polskim, co znacząco zwiększa komfort obsługi. Na uwagę zasługuje również duży, a zarazem czytelny wyświetlacz. Zmiana ustawień jest wyjątkowo prosta, a więc każdy poradzi sobie z tym zadaniem. Oprócz gotowych programów istnieje możliwość stworzenia własnej receptury, dzięki której kawa będzie w pełni dopasowana do osobistych upodobań. Prezentowany model jest wyjątkowo funkcjonalny. Ponadto, bez większego wysiłku można utrzymać go w należytej czystości. Ułatwia to funkcja samoczyszczenia. 

Ekspres automatyczny Saeco New Royal Black - maksimum niezawodności

Saeco New Royal Black to ekspres do kawy renomowanej marki, który został wykonany z certyfikowanych materiałów. Tworzywa zastosowane do produkcji wyróżniają się nieprzeciętną trwałością oraz odpornością na uszkodzenia, dzięki czemu przez długi czas pozostaną w nienaruszonym stanie. To znakomita propozycja dla tych, którzy rozsądnie inwestują gotówkę. Kolejną zaletą jest fakt, że opisywany model posiada pojemniki o sporej pojemności (na kawę 600 g, na wodę 2,5 l), co zmniejsza częstotliwość uzupełniania zasobów. Sprzęt został wykonany z dbałością o detale, dzięki czemu prezentuje się niezwykle efektownie.

Brak plików do pobrania
Saeco New Royal OTC
Saeco New Royal OTC
Saeco New Royal OTC
36-59 pracowników
do 49 kaw dziennie
© Coffee Partner. 2018 All Rights Reserved. Projekt i wykonanie: Sebastian Safian