Bartscher KV1 Classic

Segment biznesowy różni się od rykun klientów indywidualnych z prostego względu - ma inne potrzeby. Producenci prześcigają się w rozwiązaniach, które będa albo uniwersalne, albo będa spełniały oczekiwania ich konkretnej grupy docelowej. W przypadku ekspresu do kawy Bartscher KV1 Classic możemy mówić o sprzęcie uniwersalnym z przeznaczeniem bardziej do biznesu. Sprawdzi się świetnie głównie w hotelach i gastronomii, ale użytkownicy indywidualni równiez będa zadowoleni.

Ekspresy automatyczne DO 100 KAW DZIENNIE

producent

Marka Bartscher
Bartscher GmbH jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży kuchni gastronomicznych w Europie. Asortyment produktów obejmuje szeroki wybór profesjonalnyc

opis produktu
specyfikacja
pliki do pobrania

Dla hotelu i dla domu

Hotelowe śniadania, lunche i kolacje gromadzą zawsze wielu gości w jednym miejscu. Z reguły jest nawet kilkadziesiąt osób, które - zwłaszcza rano - pragną skorzystać z ekspresu i delektować się aromatyczną, pobudzającą kawą (z wyjątkiem amatorów kawy bezkofeinowej). Oto dlaczego KV1 Classic jest bardzo dobrym wyborem dla przedsiębiorców:

Robi do 40 kaw w ciągu godziny
Ma 6 gotowych programów
Można indywidualnie dostosować przepisy
Szybko i sprawnie mieli ziarna w 5 zakresach grubości
Mieści 1 kg ziaren
Parzy 2 kaw naraz
Sam przechodzi w tryb uśpienia
Można manualnie regulować temperaturę mleka w spieniaczu
Sam się czyści
Mieści szklanki lub kubki do 16 cm wysokości

Ekspres Bartscher KV1 Classic - Automatyczny, niezawodny i oszczędny

Dobra cechą ekspresów automatycznych jest to, że nie wymagają zbyt wiele uwagi w kwestii eksploatacji oraz są szybko gotowe do pracy. Jeżeli są wykonane z materiałów wysokiej jakości, zapewniają długi czas użytkowania. KV1 Classic jest jednym z nich. Nawet w temacie opróżniania zbiornika na fusy ma ciekawe rozwiązanie - posiada otwór w obudowie, którym resztki kawy mogą trafiać wprost do kosz an śmieci. To pozwala zaoszczędzić jeszcze więcej czasu. Pomimo iż  jest wyposażony w zbiornik na wodę (1,8 l), to może korzystać z podłączenia bieżącej wody. To dobry sprzęt.

Bezobsługowy ekspres na średnich biur. Wyjątkowa jakość i przystępna cena.

Delektuj się doskonałym kawowym specjałem za naciśnięciem guzika. Espresso, cappuccino, latte macchiato bądź gorąca woda – możesz indywidualnie ustawić do 6 różnych napojów. Ekspres do kawy – dzięki wyjątkowo dużym pojemnikom na ziarna i resztki – nadaje się również do parzenia większych ilości kawy, a tym samym optymalnie sprawdzi się w kawiarniach, jadalniach i biurach.

Ekspres do kawy automatyczny marki Bartscher to idealne rozwiązanie dla kawiarni, jadalni oraz biur. Nieduży rozmiar umożliwia użytkowanie urządzenia na małej powierzchni

Prosta konstrukcja i eleganckie wykonanie pozwalają obsługiwać ekspres na oczach gości. 6 programów oraz możliwość indywidualnych ustawień zapewnia dostosowanie napoju do potrzeb i upodobań każdej osoby. Urządzenie posiada także funkcję gorącej wody

Program czyszczenia pomaga zachować ekspres w higienicznych warunkach, dzięki czemu wydłuża jego żywotność. Stalowy mechanizm mielący zapewnia najwyższą trwałość. Wylot płynów jest regulowany w zakresie 100 – 160 mm.

Cechy urządzenia:

- pojemnik na ziarna: 1 kg,

- pojemnik na fusy: ok. 35 filiżanek,

- zbiornik na wodę: 1,8 l,

- wydajność maks.: 40 filiżanek po 120 ml na godzinę (na dzień maks. 80 filiżanek),

- doprowadzenie mleka za pomocą wężyka,

- spieniacz do mleka,

- wskaźnik poziomu napełnienia,

- przyłącze wody: stałe 1/2".

Brak plików do pobrania

małe biura

do 40 kaw dziennie

ZOBACZ OFERTĘ

średnie biura

do 100 kaw dziennie

ZOBACZ OFERTĘ

duże biura

powyżej 100 kaw dziennie

ZOBACZ OFERTĘ