Saeco Idea Restyle Cappuccino

Saeco Idea Restyle Cappuccino ekspres do kawy – mistrz ceny do jakości

Wysoko wydajny automatyczny ekspres do użytku profesjonalnego (certyfikat CE- VDE- CSA- NSF). Dedykowany dużym biurom oraz branży HoReCa z wysokim natężeniem ruchu, gdzie przygotowuje się od 100 do nawet 200 kaw dziennie. Idea Restyle Cappuccino jest dosłownie naszpikowany praktycznymi rozwiązaniami: jak system OTC, nowoczesny cappuccinatore, podwójny bojler i 3 obiegi wody. Posiada mega pojemny zbiornik na kawę ziarnistą (2kg), pojemnik na fusy (100 porcji), stałe podpięcie do sieci wodociągowej oraz prosty panel obsługi.

Ekspresy automatyczne POWYŻEJ 100 KAW DZIENNIE

producent

Marka Bartscher
Bartscher GmbH jest jednym z wiodących przedsiębiorstw w branży kuchni gastronomicznych w Europie. Asortyment produktów obejmuje szeroki wybór profesjonalnyc

opis produktu
specyfikacja
pliki do pobrania

Technologia najnowszej generacji

Ekspres Idea Restyle Cappuccino charakteryzuje się bardzo małą awaryjnością, pomimo tego że zawiera wiele inteligentnych systemów kawowych. Podobnie jak inne profesjonalne urządzenia Saeco jest wyposażony w system „One Touch Cappuccino”. Nowością jest cappuccinatore najnowszej generacji Idea Restyle, który spienia mleko na 4 różne sposoby. Dzięki temu przygotujemy aż 12 różnych specjałów kawowych. Mleko zaciągane jest z pojemnika zewnętrznego lub bezpośrednio z specjalnego zbiornika (w opcji dodatkowej). System spieniania mleka czyści się automatycznie. Szybkość obsługi zwiększa podwójny dozownik kawy umożliwiający przygotowanie jednocześnie 2 napojów.

Klasyczny design i futurystyczne sterowanie

Na solidnej, stalowej obudowie utrzymanej w stylu retro znajduje się nowoczesny panel sterowania. Rodzaje napojów wybierane są na kolorowym ekranie dotykowym. Czytelny wyświetlacz LCD informuje o postępach w parzeniu kawy, a także o stanie technicznym urządzenia. Wszelkie komunikaty, jak i menu użytkownika są w języku polskim, przez co obsługa ekspresu dla nikogo nie stanowi problemu.

Brak plików do pobrania