Wynajem i dżierżawa ekspresów do kawy

668 467 737 ZADZWOŃ DO NAS

Saeco Aulika Top HSC Ri

opis
specyfikacja
pliki do pobrania

Saeco Aulika Top HSC Ri ekspres do kawy

Saeco Aulika Top HSC Ri to automatyczny ciśnieniowy ekspres do kawy, który został wyposażony w możliwość stałego podłączenie do zewnętrznego źródła wody. Posiada wszystkie praktyczne i funkcjonalne rozwiązania technologiczne charakteryzujące serię Saeco Aulika Top. Zaprojektowany z myślą o średnich i dużych firmach oraz punktach gastronomicznych cechuje się dużą szybkością działania, prostotą obsługi i niskimi nakładami na konserwację ekspresu. Wydajność na poziomie  około 80 kaw dziennie. Dotykowy panel cyfrowy sprawia, że korzystanie z ekspresu jest przyjemne i estetyczne.

Kawa w 35 sekund – HSC technologie szybkiego parzenia kaw mlecznych

Ekspres został wyposażony w najlepsze systemy technologiczne Saeco. Za kremową konsystencję pianki odpowiada Capuccinatore Pinless Wonder. Rekordowy czas przyrządzenia kaw białych - prawie pół minuty - osiągnięto dzięki systemowi High Speed Cappuccino. W połączeniu ze sporej wielkości pojemnikami na wodę, ziarna i odpadki, Saeco Aulika Top HSC Ri pozwala na przygotowanie wielu kaw różnym użytkownikom bez obaw, że będą niecierpliwić się w kolejce. Zbiornik na wodę pomieści 4 litry płynu, a pojemnik na kawę 1 kg ziaren. Dzięki temu urządzenie pozwala na zaoszczędzenie czasu na obsługę. 

Opcja podłączenia do zewnętrznego źródła wody oraz systemu płatności

Podobnie jak inne modele rodziny produktów Saeco, także i ten umożliwia regulację stopnia mielenia ziaren oraz mocy kawy. Posiada wyjmowany blok zaparzający i stalowe żarna młynka. Regulowana wylewka kawy pozwala na zaparzanie napoju do kubków lub szklanek o wysokości do 14 cm. System pre-infuzji pozwoli na profesjonalne zaparzenie kawy, a automatyczne odkamienianie ułatwi konserwację urządzenia. Od wielu innych modeli ekspresów biurowych odróżnia go natomiast opcjonalne (i dodatkowo płatne) podłączenie do systemów płatności. 

Brak plików do pobrania
Saeco Aulika Top HSC Ri
36-59 pracowników
do 75 kaw dziennie
© Coffee Partner. 2018 All Rights Reserved. Projekt i wykonanie: Sebastian Safian