Wynajem i dżierżawa ekspresów do kawy

668 467 737 ZADZWOŃ DO NAS

Saeco Aulika Top HSC

opis
specyfikacja
pliki do pobrania

Saeco Aulika Top HSC ekspres do kawy

Ciśnieniowy, w pełni zautomatyzowany ekspres do kawy o wysokiej wydajności średnio 80 kaw  dziennie. Sprosta wymaganiom B2B z sektora office (średnie i duże biura) oraz HoReCa. Sprawdzi się także przy organizacji konferencji lub spotkań cateringowych. Został wyposażony w innowacyjne systemy zapewniające wysoką jakość napojów oraz szybkość ich przygotowania. Profesjonalne zastosowanie potwierdza Certyfikat 60335-2-75.  

Kawa z mlekiem w ekspresowym tempie – 35 sekund

W ekspresie zainstalowano innowacyjny model cappuccinatore opracowany przez Philipsa - Pinless Wonder – całkowicie automatyczny system.  Czas wydania gotowej kawy białej został skrócony do  około 35 sekund, dzięki zastosowaniu systemu High Speed Cappuccino. Smakoszy kaw białych ucieszy dodatkowo funkcja One Touch, która pozwoli na przygotowanie ulubionego napoju z mleczną pianką za pomocą 1 przycisku. Wężyk do mleka można poprowadzić zarówno z prawej jak i lewej strony Model posiada także możliwość zamontowania systemu płatności, jest ona jednak dodatkowo płatna. 

Wiele rodzajów  kaw dzięki mulitifunkcjonalności

Saeco Aulika Top HSC zaprojektowano w bardzo nowoczesnym stylu, dlatego ekspres bardzo dobrze prezentuje się w przestrzeni biurowej. Charakteryzuje się eleganckim designem, w antracytowym kolorze z centralnie umieszczonym wyświetlaczem. Fizyczne przyciski umożliwiające wybór opcji i parzenie kawy są umieszczone symetrycznie po obu stronach ekspresu. Do zbiornika na wodę wlejesz 4 litry płynu, pojemnik na kawę pomieści 1 kg ziaren, a pojemnik na odpady – 40 krążków fusów. Pozwala to na obsłużenie wielu amatorów tego napoju bez konieczności częstego doglądania i konserwacji ekspresu.  Aulikę Top HSC można również podłączyć do bieżącej wody - wersja Top HSC RI. Urządzenie jest kompatybilne z systemami płatności.

Brak plików do pobrania
Dzierżawa, leasing i sprzedaż
Saeco Aulika Top HSC
36-59 pracowników
do 120 kaw dziennie
© Coffee Partner. 2018 All Rights Reserved. Projekt i wykonanie: Sebastian Safian