Wynajem i dżierżawa ekspresów do kawy

668 467 737 ZADZWOŃ DO NAS

Saeco Aulika Office Evo

opis
specyfikacja
pliki do pobrania

Automatyczny, ciśnieniowy ekspres do kawy o wysokiej wydajności został zaprojektowany z myślą o zastosowaniach profesjonalnych. Doskonale sprawdzi się w średnich i większych biurach, niezawodnie poradzi sobie obsługując konferencje czy cateringi. Posiada możliwość podłączenia do systemów płatności. Jego wydajność to około 3000 kaw miesięcznie. Przyrządza wyłącznie kawy czarne.

Saeco Aulika Office -Wyspecjalizowany w parzeniu czarnej kawy

Saeco Aulika Office Evo jest dostępny w kolorze czarnym, z niebieskim frontem. Zbiornik na wodę pomieści 4 litry płynu, pojemnik na kawę – 1 kg ziaren, a szuflada na odpady – 40 porcji zużytej kawy. Dzięki temu ekspres jest w stanie obsłużyć wielu użytkowników bez konieczności częstego doglądania urządzenia lub uzupełniania produktów. W połączeniu z intuicyjnym dotykowym panelem, obsługa jest niezwykle prosta i wydajna.  Młynek posiada stalowe żarna. Dzięki regulacji grubości mielenia ziaren oraz mocy kawy, Saeco Aulika Office Evo odpowie na potrzeby osób o różnych preferencjach. Ekspres jest pozbawiony systemów mlecznych, dlatego utrzymanie go w czystości nie jest tak czasochłonne i wymaga mniejszego zaangażowania. 

Wydajność i szybkość idealna dla średnich i dużych biur

Podobnie jak inne produkty serii, także ekspres Saeco Aulika Office Evo wyposażony jest w opcję zaparzania wstępnego (pre-infuzji), umożliwia zaparzanie 2 czarnych kaw jednocześnie oraz regulację wysokości dozownika kawy. Dzięki tej ostatniej funkcji, podstawisz pod wlewkę kawy także wyższe kubki lub szklanki (do wysokości 14 cm). Istotną zaletą modelu jest możliwość podpięcia go do systemów płatności. 

Brak plików do pobrania
Saeco Aulika Office Evo
36-59 pracowników
do 75 kaw dziennie
© Coffee Partner. 2018 All Rights Reserved. Projekt i wykonanie: Sebastian Safian