Saeco Aulika Top Evo Ri

Saeco Aulika Top Evo Ri ekspres do kawy

Saeco Aulika Top Evo Ri to kolejny model serii automatycznych ciśnieniowych ekspresów Saeco. Przeznaczony jest do użytkowania w średnich i dużych biurach. Sprawdzi się także w punktach gastronomicznych. Posiada certyfikat 60335-2-75. Istotną zaletą Aulika Top Evo Ri  jest możliwość podłączenia do zewnętrznego źródła wody. Posiada intuicyjny system obsługi panelu dotykowego z podświetlanymi ikonami 7 napojów oraz zintegrowany z ekspresem Cappuccinatore do spieniania mleka.  

Ekspresy automatyczne DO 100 KAW DZIENNIE

producent

Philips Saeco S.p.A., lub krótko Saeco, to włoski producent ręcznych, superautomatycznych i kapsułkowych ekspresów do kawy oraz innych artykułów elektrycznych z siedzibą i

opis produktu
specyfikacja
pliki do pobrania

Wysoka wydajność i długa żywotność ekspresu

Wydajność ekspresu na poziomie do 50 kaw dziennie oraz pojemność zbiorników na wodę (4 l) i kawę ziarnistą (1 kg) pozwalają na parzenie kawy dla wielu pracowników firmy lub gości restauracji bez konieczności inwestowania dodatkowego czasu w obsługę urządzenia. Także pojemnik na odpady pomieści aż 40 porcji fusów, a konieczność jego opróżnienia zostanie zasygnalizowana na wyświetlaczu. Regulacja grubości mielenia ziaren oraz mocy zaparzonej kawy pozwala zaspokoić potrzeby użytkowników o różnych preferencjach. 

Regulacja wysokości wylewki, grubości mielenia i mocy kawy

Moduły ekspresu, w tym blok zaparzający, są zdejmowalne, co ułatwia ich czyszczenie. Odkamienianie jest automatyczne. Wysokość wylewki kawy można regulować, co umożliwia podstawienie pod nią wyższych szklanek lub kubków. Wbudowany młynek ma stalowe żarna i umożliwia regulację stopnia zmielenia kawy. Ekspres dostępny jest w kolorze czarnym. Posiada graficzny cyfrowy wyświetlacz i dotykowy panel obsługi. Niebieskie i białe diody LED przy dozowniku świecą podczas przygotowywania napoju, co dodaje charakteru eleganckiemu designowi. 

Saeco Aulika EVO Top HSC to idealne połączenie nowoczesnego i wyrafinowanego designu oraz trwałej i niezawodnej technologii. Profesjonalne komponenty techniczne serii Aulika, wypróbowane i przetestowane tysiące razy, uzupełnia nowy dotykowy panel sterowania z podświetleniem i zintegrowanymi symbolami. W ten sposób możesz szybko uzyskać dostęp do dużego wyboru kawowych specjałów, które można wybrać za naciśnięciem jednego przycisku. Ponadto Saeco Aulika EVO Top jest wyposażony w podświetlenie filiżanek w postaci niebieskich i białych diod LED. Daje to Aulika EVO Top odrobinę wyrafinowania i elegancji.

Dwa przepływowe podgrzewacze wody do szybkiego przygotowania kawy, gorącej wody i pary, a także duże pojemniki na kawę ziarnistą i wodę sprawiają, że Saeco Aulika Top HSC jest również idealnie przystosowana do miejsc o dużym dziennym zużyciu. Czyszczenie i pielęgnacja są łatwe do przeprowadzenia, dzięki automatycznym programom odkamieniania i czyszczenia.

- zbiornik na kawę ziarnistą o pojemności 1 kg

- zbiornik na fusy pomieści 40 porcji zużytej kawy

- taca ociekowa o pojemności 1 l

- system One-Touch Cappuccino

- możliwość przygotowywania 2 napojów równocześnie

- podwójna pompa oraz podwójny bojler

- wbudowany moduł Pinless Wonder Cappuccinatore

- możliwość zamykania na klucz

Brak plików do pobrania