Wynajem i dżierżawa ekspresów do kawy

668 467 737 ZADZWOŃ DO NAS

Saeco Aulika Top Evo Ri

opis
specyfikacja
pliki do pobrania

Saeco Aulika Top Evo Ri ekspres do kawy

Saeco Aulika Top Evo Ri to kolejny model serii automatycznych ciśnieniowych ekspresów Saeco. Przeznaczony jest do użytkowania w średnich i dużych biurach. Sprawdzi się także w punktach gastronomicznych. Posiada certyfikat 60335-2-75. Istotną zaletą Aulika Top Evo Ri  jest możliwość podłączenia do zewnętrznego źródła wody. Posiada intuicyjny system obsługi panelu dotykowego z podświetlanymi ikonami 7 napojów oraz zintegrowany z ekspresem Cappuccinatore do spieniania mleka.  

Wysoka wydajność i długa żywotność ekspresu

Wydajność ekspresu na poziomie do 50 kaw dziennie oraz pojemność zbiorników na wodę (4 l) i kawę ziarnistą (1 kg) pozwalają na parzenie kawy dla wielu pracowników firmy lub gości restauracji bez konieczności inwestowania dodatkowego czasu w obsługę urządzenia. Także pojemnik na odpady pomieści aż 40 porcji fusów, a konieczność jego opróżnienia zostanie zasygnalizowana na wyświetlaczu. Regulacja grubości mielenia ziaren oraz mocy zaparzonej kawy pozwala zaspokoić potrzeby użytkowników o różnych preferencjach. 

Regulacja wysokości wylewki, grubości mielenia i mocy kawy

Moduły ekspresu, w tym blok zaparzający, są zdejmowalne, co ułatwia ich czyszczenie. Odkamienianie jest automatyczne. Wysokość wylewki kawy można regulować, co umożliwia podstawienie pod nią wyższych szklanek lub kubków. Wbudowany młynek ma stalowe żarna i umożliwia regulację stopnia zmielenia kawy. Ekspres dostępny jest w kolorze czarnym. Posiada graficzny cyfrowy wyświetlacz i dotykowy panel obsługi. Niebieskie i białe diody LED przy dozowniku świecą podczas przygotowywania napoju, co dodaje charakteru eleganckiemu designowi. 

Brak plików do pobrania
Saeco Aulika Top Evo Ri
Saeco Aulika Top Evo Ri
60+ pracowników
do 75 kaw dziennie
© Coffee Partner. 2018 All Rights Reserved. Projekt i wykonanie: Sebastian Safian