Wynajem i dżierżawa ekspresów do kawy

668 467 737 ZADZWOŃ DO NAS

Saeco Aulika Top Evo

opis
specyfikacja
pliki do pobrania

Automatyczny ciśnieniowy ekspres Saeco Aulika Top Evo przeznaczony jest do użytkowania w średnich lub dużych biurach oraz lokalach gastronomicznych. Wydajność ekspresu szacowana jest na 80 kaw dziennie. Model posiada możliwość podpięcia do systemu płatności. 

High Speed Cappuccino – szybkie parzenie białych kaw

Saeco Aulika Top Evo przyrządza 5 wariantów kaw.  Wystarczy na panelu dotykowym wybrać swój ulubiony napój a resztą zajmie się urządzenie. Automatycznie przygotuje  americano, espresso, latte czy cappuccino. Jedną z opcji jest również gorąca woda i mleko.  Ekspres pozwala na ekspresowe parzenie kaw mlecznych poprzez naciśnięcie 1 przycisku w przyspieszonej formule parzenia High Speed Cappuccino. Podobnie jak inne modele serii pozwala na parzenie 2 kaw jednocześnie. Ikony na dotykowym wyświetlaczu pozwalają na przygotowanie jednego z 7 zaprogramowanych napojów. Wystarczy tylko dotknąć wybraną ikonę. 

Długie działanie bez częstej konserwacji

Posiada wbudowany zbiornik na wodę o pojemności 4 litrów, ale pozwala także na podłączenie do zewnętrznego jej źródła. Pojemnik na kawę pomieści kilogram ziaren, a pojemnik na fusy – aż 40 porcji zużytej kawy. Młynek o stalowych żarnach pozwala na ustawienie jednej z siedmiu opcji grubości mielenia. Możliwa jest także regulacja mocy kawy w zakresie 6 – 10 g. kawy na jedno zaparzenie. W pełni zautomatyzowane Cappuccinatore, mocowane z przodu, można umieścić zarówno po lewej, jak i prawej stronie ekspresu. Regulowana wysokość wlewki kawy pozwala na dostawienie wysokich na 14 cm kubków i szklanek. Wersja Aulika Top Evo Ri posiada możliwość podłączenia do źródła wody.

Brak plików do pobrania
Dzierżawa, leasing i sprzedaż
Saeco Aulika Top Evo
60+ pracowników
do 120 kaw dziennie
© Coffee Partner. 2018 All Rights Reserved. Projekt i wykonanie: Sebastian Safian