Wynajem i dżierżawa ekspresów do kawy

668 467 737 ZADZWOŃ DO NAS

Saeco Aulika Black Evo

opis
specyfikacja
pliki do pobrania

Saeco Aulika Black Evo to automatyczny ciśnieniowy ekspres  przeznaczony do profesjonalnego zastosowania w biurze. Jest to odświeżona wersja ekspresu Aulika Office. W porównaniu  z poprzednikiem, model Black Evo zachwyca nowoczesnym designem oraz cyfrowym panelem z podświetlonymi ikonami. Został wyposażony w najlepsze systemy do przyrządzania kaw czarnych o wysokich walorach smakowych.  Dzienna wydajność to 50 kaw. 

Specjalista od czarnych kaw

Ekspres umożliwia zaparzenie ulubionej czarnej kawy poprzez dotknięcie 1 przycisku. Do wyboru mamy różne warianty: americano, espresso, doppio czy lungo, a także wylewkę gorącej wody.  Posiada podświetlany interfejs i możliwość zaparzenia podwójnego espresso za pośrednictwem osobnego przycisku. Elegancki design utrzymany jest dzięki symetrycznej konstrukcji i czarnej obudowie połączonej z niebieskim dozownikiem. 

Wygoda użytkowania, łatwość czyszczenia i konserwacji

Podobnie jak inne produkty serii, także ten ekspres pozwala na regulację zarówno grubości mielenia ziaren, jak i ilości kawy wykorzystywanej do jednego parzenia. Pojemność zbiornika na wodę wynosi 2,5 litra, pojemnik na ziarna pomieści natomiast 0,5 kg kawy. Moduły, w tym blok zaparzający są demontowalne, co ułatwia czyszczenie i konserwację urządzenia. Wysokość wlewki napoju jest regulowana, dzięki czemu możliwe jest zaparzenie kawy do wyższych kubków lub szklanek (do 14 cm). Odkamienianie jest automatyczne. Ekspres posiada także opcję parzenia wstępnego (pre-infuzji). Młynek ekspresu ma stalowe żarna i pozwala na ustawienie 7 stopni zmielenia ziaren kawy. 

Brak plików do pobrania
 Saeco Aulika Black Evo
36-59 pracowników
do 75 kaw dziennie
© Coffee Partner. 2018 All Rights Reserved. Projekt i wykonanie: Sebastian Safian