Saeco Aulika Focus Evo

Saeco Aulika Focus Evo ekspres do kawy

Profesjonalny, ciśnieniowy ekspres automatyczny Saeco Aulika Focus Evo polecany jest do biur i lokali gastronomicznych, w których przyrządza się średnio do 50 kaw dziennie. Umożliwia przygotowanie ulubionej kawy, zarówno czarnej, jak i mlecznej za pomocą 1 przycisku. Model niezwykle łatwy w obsłudze i konserwacji. Posiada certyfikat 60335-2-75 dokumentujący profesjonalne zastosowanie.

Ekspresy automatyczne DO 50 KAW DZIENNIE

producent

Philips Saeco S.p.A., lub krótko Saeco, to włoski producent ręcznych, superautomatycznych i kapsułkowych ekspresów do kawy oraz innych artykułów elektrycznych z siedzibą i

opis produktu
specyfikacja
pliki do pobrania

System OTC – Automatyka w parzeniu kaw mlecznych 

System One-Touch Cappuccino kochają wszyscy, którzy uwielbiają cappuccino czy latte macchiato. Ich przygotowanie przez Saeco Aulika Focus Evo nie wymaga ręcznego spieniania mleka czy przesuwania filiżanki pod pannarello. Wystarczy wcisnąć 1 przycisk i kawa biała jest gotowa.  Ekspres możliwa przygotowanie 2 napojów jednocześnie. Ekspres posiada wylewkę gorącej wody i pary. Młynek o stalowych żarnach umożliwia regulację stopnia zmielenia ziaren.  

5 rodzajów kaw zaprogramowanych w dotykowym panelu

Wymiary ekspresu pozwalają na łatwe wkomponowanie go w aranżację biura czy kawiarni. Posiada elegancki panel dotykowy oraz centralnie umieszczony wyświetlacz informujący o trybie pracy lub konieczności opróżnienia pojemnika na fusy. Wylewka kawy jest regulowana, co pozwala na podanie latte macchiato w klasyczny włoski sposób zgodny z kawowym savoir vivre (w wysokich do 14 cm - przeźroczystych szklankach). Do praktycznych zalet ekspresu Saeco Aulika Focus Evo należą: zbiornik na wodę 2,5 litra, pojemność zbiornika na fusy (20 krążków) czy taca ociekowa o pojemności 1 litra. Odkamienianie natomiast odbywa się automatycznie, a zintegrowany z ekspresem Cappuccinatore można łatwo wyciągnąć do mycia.

Ekspres Aulika

Focus EVO jest idealny dla małych i średnich biur oraz lokali gastronomicznych. Za dotknięciem jednego przycisku ekspres wykona wszys tkie napoje kawowe od kawy czarnej, espresso po cappuccino czy latte macchiato.

Łatwiejszy w obsłudze panel dotykowy, jest bardziej intuicyjny dla użytkownika. SAECO Aulika
Focus EVO jeszcze łatwiejszy w ustawieniach i konserwacji.

Specyfikacja:

• zbiornik kawy ziarnistej: 500 g
• zbiornik na wodę: 2,5 l
• pojemnik zbiornika na fusy: 18 porcji zużytej kawy
• taca ociekowa o pojemności: 1 L
• system One Touch cappuccino
• możliwość przygotowania 2 napojów równocześnie
• wylewka gorącej wody i pary
• podwójna pompa, pod wójny bojler

Brak plików do pobrania

małe biura

do 40 kaw dziennie

ZOBACZ OFERTĘ

średnie biura

do 100 kaw dziennie

ZOBACZ OFERTĘ

duże biura

powyżej 100 kaw dziennie

ZOBACZ OFERTĘ