Wynajem i dżierżawa ekspresów do kawy

668 467 737 ZADZWOŃ DO NAS

Saeco Aulika Focus Evo

opis
specyfikacja
pliki do pobrania

Saeco Aulika Focus Evo ekspres do kawy

Profesjonalny, ciśnieniowy ekspres automatyczny Saeco Aulika Focus Evo polecany jest do biur i lokali gastronomicznych, w których przyrządza się średnio do 50 kaw dziennie. Umożliwia przygotowanie ulubionej kawy, zarówno czarnej, jak i mlecznej za pomocą 1 przycisku. Model niezwykle łatwy w obsłudze i konserwacji. Posiada certyfikat 60335-2-75 dokumentujący profesjonalne zastosowanie.

System OTC – Automatyka w parzeniu kaw mlecznych 

System One-Touch Cappuccino kochają wszyscy, którzy uwielbiają cappuccino czy latte macchiato. Ich przygotowanie przez Saeco Aulika Focus Evo nie wymaga ręcznego spieniania mleka czy przesuwania filiżanki pod pannarello. Wystarczy wcisnąć 1 przycisk i kawa biała jest gotowa.  Ekspres możliwa przygotowanie 2 napojów jednocześnie. Ekspres posiada wylewkę gorącej wody i pary. Młynek o stalowych żarnach umożliwia regulację stopnia zmielenia ziaren.  

5 rodzajów kaw zaprogramowanych w dotykowym panelu

Wymiary ekspresu pozwalają na łatwe wkomponowanie go w aranżację biura czy kawiarni. Posiada elegancki panel dotykowy oraz centralnie umieszczony wyświetlacz informujący o trybie pracy lub konieczności opróżnienia pojemnika na fusy. Wylewka kawy jest regulowana, co pozwala na podanie latte macchiato w klasyczny włoski sposób zgodny z kawowym savoir vivre (w wysokich do 14 cm - przeźroczystych szklankach). Do praktycznych zalet ekspresu Saeco Aulika Focus Evo należą: zbiornik na wodę 2,5 litra, pojemność zbiornika na fusy (20 krążków) czy taca ociekowa o pojemności 1 litra. Odkamienianie natomiast odbywa się automatycznie, a zintegrowany z ekspresem Cappuccinatore można łatwo wyciągnąć do mycia.

Brak plików do pobrania
Saeco Aulika Focus Evo
36-59 pracowników
do 75 kaw dziennie
© Coffee Partner. 2018 All Rights Reserved. Projekt i wykonanie: Sebastian Safian