Saeco Aulika Focus Evo

Saeco Aulika Focus Evo ekspres do kawy

Profesjonalny, ciśnieniowy ekspres automatyczny Saeco Aulika Focus Evo polecany jest do biur i lokali gastronomicznych, w których przyrządza się średnio do 50 kaw dziennie. Umożliwia przygotowanie ulubionej kawy, zarówno czarnej, jak i mlecznej za pomocą 1 przycisku. Model niezwykle łatwy w obsłudze i konserwacji. Posiada certyfikat 60335-2-75 dokumentujący profesjonalne zastosowanie.

Ekspresy automatyczne DO 50 KAW DZIENNIE

producent

Philips Saeco S.p.A., lub krótko Saeco, to włoski producent ręcznych, superautomatycznych i kapsułkowych ekspresów do kawy oraz innych artykułów elektrycznych z siedzibą i

opis produktu
specyfikacja
pliki do pobrania

System OTC – Automatyka w parzeniu kaw mlecznych 

System One-Touch Cappuccino kochają wszyscy, którzy uwielbiają cappuccino czy latte macchiato. Ich przygotowanie przez Saeco Aulika Focus Evo nie wymaga ręcznego spieniania mleka czy przesuwania filiżanki pod pannarello. Wystarczy wcisnąć 1 przycisk i kawa biała jest gotowa.  Ekspres możliwa przygotowanie 2 napojów jednocześnie. Ekspres posiada wylewkę gorącej wody i pary. Młynek o stalowych żarnach umożliwia regulację stopnia zmielenia ziaren.  

5 rodzajów kaw zaprogramowanych w dotykowym panelu

Wymiary ekspresu pozwalają na łatwe wkomponowanie go w aranżację biura czy kawiarni. Posiada elegancki panel dotykowy oraz centralnie umieszczony wyświetlacz informujący o trybie pracy lub konieczności opróżnienia pojemnika na fusy. Wylewka kawy jest regulowana, co pozwala na podanie latte macchiato w klasyczny włoski sposób zgodny z kawowym savoir vivre (w wysokich do 14 cm - przeźroczystych szklankach). Do praktycznych zalet ekspresu Saeco Aulika Focus Evo należą: zbiornik na wodę 2,5 litra, pojemność zbiornika na fusy (20 krążków) czy taca ociekowa o pojemności 1 litra. Odkamienianie natomiast odbywa się automatycznie, a zintegrowany z ekspresem Cappuccinatore można łatwo wyciągnąć do mycia.

Ekspres Aulika

Focus EVO jest idealny dla małych i średnich biur oraz lokali gastronomicznych. Za dotknięciem jednego przycisku ekspres wykona wszys tkie napoje kawowe od kawy czarnej, espresso po cappuccino czy latte macchiato.

Łatwiejszy w obsłudze panel dotykowy, jest bardziej intuicyjny dla użytkownika. SAECO Aulika
Focus EVO jeszcze łatwiejszy w ustawieniach i konserwacji.

Specyfikacja:

• zbiornik kawy ziarnistej: 500 g
• zbiornik na wodę: 2,5 l
• pojemnik zbiornika na fusy: 18 porcji zużytej kawy
• taca ociekowa o pojemności: 1 L
• system One Touch cappuccino
• możliwość przygotowania 2 napojów równocześnie
• wylewka gorącej wody i pary
• podwójna pompa, pod wójny bojler

Brak plików do pobrania