Wynajem i dżierżawa ekspresów do kawy

668 467 737 ZADZWOŃ DO NAS

Dr Coffee F12

opis
specyfikacja
pliki do pobrania

Ekspres ciśnieniowy Dr Coffee F12

Jest to idealny ekspres do kawy dla każdego małego i średniego biznesu. Dedykowany branży gastronomiczno-hotelarskiej i biurom, w których przygotowuje się do 150 kaw dziennie. Wysoką jakość wykonania potwierdzają certyfikaty: CE, CCC, ETL, FDA, GS, ISO9001 oraz NSF. Dzięki kompaktowym rozmiarom, ceramicznemu młynkowi i podwójnemu trybowi zaparzania, ten ekspres do kawy sprawdzi się w profesjolnaym użytkotwaniu. 

Kluczowe cechy eksresu Dr Coffee F12

Dr Coffee F12 został wyposażony w najwyższej klasy technologię, pozwalającą na sprawne przygotowanie 30 rodzajów napojów kawowych. Dwa oddzielne systemy thermoblock, niezależnie podgrzewają wodę i podwyższają wydajność parzenia kaw. 

Pionierski system parzenia pozwala na zaparzenie zarówno zwykłej kawy bez ciśnienia, jak i espresso pod ciśnieniem. 

Ekspres wyposażono w system „One Touch”, dzięki któremu kawy mleczne zaparzane są za kliknięciem 1 przycisku. Spieniacz mleka posiada regulację temperatury. Mleko, kawa i wrzątek mogą być wydawane symultanicznie (2 rodzaje napojów jednocześnie) dzięki podwójnej wylewce i podwójnej pompie wodnej. 

Innowacyjny młynek z ceramicznymi płaskimi ostrzami dokładnie mieli ziarna kawy na proszek o jednolitym rozmiarze, wydobywając niepowtarzalny smak kawy. Posiada gwarantowaną wytrzymałość 55 000 porcji. 

Duży 7-calowy panel dotykowy jest łatwy w obsłudze - spersonalizowana kawa jest na wyciągnięcie ręki.  Sterowanie ekspresem jest banalnie proste. Wszystkie opcje widoczne są na ekranie dotykowym.

Kombinacja powiększonego pojemnika na ziarna kawy (1,2 kg)  i pojemnika na fusy może łatwo sprostać zapotrzebowaniu w godzinach szczytu. 

Posiada różne sposoby zaopatrzenia w wodę i samoczyszczący mechanizm. F12 jest podłączany do źródła bieżącej wody. Jednocześnie posiada 2litrowy zbiornik na wodę lub 8-o litrowy w opcji BIG PLUS.  Przewody mleczne płukane są automatycznie. 

Do ekspresu F12 możnna dołączyć firmową lodówkę na mleko. Urządzenie rozmiarami nie przekracza wielkości ekspresu i wyposażono je w system samodzielnego czyszczenia oraz podciśnienie. Zapewnia dostęp do zawsze chłodnego i świeżego mleka, by w każdej chwili móc zaparzyć ulubioną kawę mleczną

 

Zobacz również: Dlaczego Dr Coffee F12 to najbardziej poszukiwany ekspres na świecie?

Zasilanie 220-240V 50/60HZ 2.7-3.2 KW
Szerokość 30cm
Wysokość 58cm
Długość 50cm
Kolory Srebny, Biały, Czarny, Czerwony
Brak plików do pobrania
Dr Coffee F12
Dr Coffee F12
Dr Coffee F12
Dr Coffee F12
Dr Coffee F12
Dr Coffee F12
Dr Coffee F12
36-59 pracowników
do 150 kaw dziennie
© Coffee Partner. 2018 All Rights Reserved. Projekt i wykonanie: Sebastian Safian