Wynajem i dżierżawa ekspresów do kawy

668 467 737 ZADZWOŃ DO NAS

Lavazza Crema e Aroma Espresso

Klasyczna włoska kawa, która na zawsze zmieni Twoje podejście do espresso.

Lavazza Crema e Aroma Espresso to mieszanka ziaren opracowana z myślą o przyrządzaniu wyjątkowego espresso. Jeżeli jesteś fanem właśnie tego rodzaju kawy – ta propozycja nie może umknąć Twojej uwadze.

W opakowaniu znajdziesz aż 1kg doskonałych ziaren, które pozwolą Ci na delektowanie się wyjątkową kawą zawsze, gdy będziesz miał na to ochotę. A dodatkowo:

  • Już po otwarciu opakowania poczujesz niezwykły i bardzo intensywny aromat kawy

Jednak będzie to dopiero początek doznań, jakie na Ciebie czekają. Zaparzenie idealnie skomponowanej mieszanki ziaren Arabiki i Robusty wypełni całe Twoje pomieszczenie niezwykłym aromatem, a Tobie zapewni wyjątkowe doznania zapachowe.

  • Docenisz niepowtarzalny smak, za którym stoi najwyższa jakość oraz wieloletnia tradycja

Samo zaparzenie kawy będzie dla Ciebie dopiero początkiem tej przygody. Prawdziwe smakowe doznania czekają na Ciebie już, gdy zdecydujesz się na pierwszy łyk oryginalnej włoskiej kawy.

Wtedy to poczujesz jej niezwykłą intensywność, połączoną z delikatnością unoszącej się na powierzchni pianki.

  • Napijesz się kawy takiej, na jaką masz ochotę

Pomimo tego, że Lavazza Crema e Aroma Espresso stanowi doskonałą propozycję do przygotowywania espresso, nic nie stoi na przeszkodzie, aby wykorzystać ją do zupełnie innych kompozycji.

Ta oryginalna włoska mieszanka pozwoli Ci na przyrządzenie zarówno wspomnianego już intensywnego espresso, klasycznej czarnej kawy, a przy dodatku mleka - także cappuccino oraz latte!

Brak plików do pobrania
KAWA ZIARNISTA
1kg
© Coffee Partner. 2018 All Rights Reserved. Projekt i wykonanie: Sebastian Safian