Wynajem i dżierżawa ekspresów do kawy

668 467 737 ZADZWOŃ DO NAS

COFFEE-PARTNER VEND AUTOMATY VENDINGOWE

System COFFEE-PARTNER VEND skupia się wyłącznie na dużych automatach służących do dystrybucji kawy, zimnych napoji oraz snacków. Dysponujemy zarówno nowymi urządzeniami firmy Rheavendors jak i używanymi marki Spengler.

Model współpracy w systemie COFFEE-PERTNER VEND polega na kompleksowej obsłudze klienta. Nasza firma udostępnia Klientowi automat, zaopatruje go w niezbędne produkty a także prowadzi pełny serwis techniczny przez cały okres trwania umowy. Ten system działalności jest naszym głównym sposobem współpracy z dużymi Klientami od wielu lat.

Najczęściej wybieraną formą płatności przez Klientów są faktury wystawiane na podstawie statyskytk spisywanych raz w miesiącu, a także cen produktów ustalonych wcześniej na umowie współpracy pomiędzy Coffee Partner a klientem. Automaty zwykle stawiane są w stołówkach lub w kuchniach by pracownicy w ramach sprzedaży zerowej mogli pozyskać gorące napoje typu kawa czy herbata. Istnieje możliowść ograniczenia ilości porcji przysługuących poszczególnym pracownikom za pomocą specjalnych kart i czytników zamontowanych przy automatach.

Inną możliwością dotyczącą płatności za nasze usługi jest system płatności indywidualnej przez poszczególnych użytkowników - zarówno gotówką jak i kartami płatniczymi za pomocą systemu NAYAX. W tej formie koszty ponosi użytkownik, a nie firma podpisująca z nami umowę na terenie której znajduje się automat.

Przy odpowiednio wysokich ilościach transkacji istnieje możliwość wynegocjowania od firmy Coffee Partner czynszu za dzierżawę powierzchni pod automaty.

© Coffee Partner. 2021 All Rights Reserved. Projekt i wykonanie: Sebastian Safian