COFFEE-PARTNER VEND AUTOMATY VENDINGOWE

System COFFEE-PARTNER VEND skupia się wyłącznie na dużych automatach służących do dystrybucji kawy, zimnych napoji oraz snacków. Dysponujemy zarówno nowymi urządzeniami firmy Rheavendors jak i używanymi marki Spengler.

Model współpracy w systemie COFFEE-PERTNER VEND polega na kompleksowej obsłudze klienta. Nasza firma udostępnia Klientowi automat, zaopatruje go w niezbędne produkty a także prowadzi pełny serwis techniczny przez cały okres trwania umowy. Ten system działalności jest naszym głównym sposobem współpracy z dużymi Klientami od wielu lat.

Najczęściej wybieraną formą płatności przez Klientów są faktury wystawiane na podstawie statyskytk spisywanych raz w miesiącu, a także cen produktów ustalonych wcześniej na umowie współpracy pomiędzy Coffee Partner a klientem. Automaty zwykle stawiane są w stołówkach lub w kuchniach by pracownicy w ramach sprzedaży zerowej mogli pozyskać gorące napoje typu kawa czy herbata. Istnieje możliowść ograniczenia ilości porcji przysługuących poszczególnym pracownikom za pomocą specjalnych kart i czytników zamontowanych przy automatach.

Inną możliwością dotyczącą płatności za nasze usługi jest system płatności indywidualnej przez poszczególnych użytkowników - zarówno gotówką jak i kartami płatniczymi za pomocą systemu NAYAX. W tej formie koszty ponosi użytkownik, a nie firma podpisująca z nami umowę na terenie której znajduje się automat.

Przy odpowiednio wysokich ilościach transkacji istnieje możliwość wynegocjowania od firmy Coffee Partner czynszu za dzierżawę powierzchni pod automaty.

małe biura

do 40 kaw dziennie

ZOBACZ OFERTĘ

średnie biura

do 100 kaw dziennie

ZOBACZ OFERTĘ

duże biura

powyżej 100 kaw dziennie

ZOBACZ OFERTĘ