Wydajne automaty kawowe de Jong Duke

Wydajne automaty kawowe de Jong Duke
20 lipca 2016, 17:20

W branżach wykorzystujących automaty vendingowe do kawy na szeroką skalę, nie ma miejsca na przestoje wynikające z konserwacji urządzeń lub wolne wydawanie porcji. Liczy się sprawność, szybkość i bezproblemowość działania. Te warunki spełniają intuicyjne ekspresy do kawy de Jong Duke, które za subtelną designerską obudową kryją szereg praktycznych funkcji i ułatwień, czyniących wydawanie kawy przyjemnością.

Szybkość działania

Automaty de Jong Duke to gwarancja szybkiego wydawania napojów, którą zapewnia innowacyjny system dwóch współpracujących bojlerów. Woda w nich nagrzewana jest odpowiednio do temperatury 80 i 92-95 stopni, dzięki czemu ekspres przygotowuje napoje jeden po drugim, bez utraty temperatury. 

Zachowanie ciągłości pracy jest istotnym warunkiem np. w trakcie hotelowych śniadań lub przy obsłudze dużych grup podróżnych na stacjach benzynowych. Na potrzeby tych miejsc korzystnym i ekonomicznym rozwiązaniem będzie automat de Jong Duke NIO, którego dzienna przepustowość przekracza 150 napojów.

Wygoda użytkowania 

Niezwykle użyteczną cechą automatów de Jong Duke jest możliwość czyszczenia i eksploatowania bez potrzeby otwierania urządzenia. Uzupełnianie kawy i usuwanie fusów odbywa się z zewnątrz, co sprawia, że dbanie o automat będzie prostym zadaniem i pozwoli zachować wokół niego czystość, a widoczne oczom użytkowników pojemniki z kawą zwiększą przyjemność z kosztowanego napoju.

Co więcej, po wrzuceniu specjalnej tabletki automat sam przeprowadza proces czyszczenia (jest znacznie krótszy niż w podobnej klasy ekspresach dostępnych na rynku). Warto zwrócić uwagę na możliwość zaprogramowania opcji czyszczenia na konkretną godzinę, dzięki czemu nie ma ryzyka włączenia procesu w trakcie śniadania, które jest kluczowym momentem dla wielu obiektów noclegowych.

 

 

Nowoczesne technologie

W automatach de Jong Duke stosowane są innowacyjne systemy zaparzania kawy CoEx® i filterfresh®. Jest to też jedyna marka posiadająca w ekspresach opcję zaparzania herbaty liściastej. Automaty mogą serwować napoje na bazie mleka świeżego, instant lub w wersji mieszanej.

Ekspresy są wyposażone w specjalne oprogramowanie Connect.Me®, które dzięki połączeniu z Internetem pozwala na uzyskanie zdalnego dostępu do automatu oraz prowadzenie zaawansowanego monitoringu. Zmniejsza to koszty optymalizacji oraz zwiększa wygodę osób korzystających z automatów.

Wysokiej rozdzielczości kolorowy ekran dotykowy o przekątnej 10,4 cala sprawia, że urządzenie jest łatwe w konfigurowaniu i obsłudze w modelu self-service i full service. Intuicyjny wyświetlacz LED można dostosować kolorystycznie do każdego pomieszczenia. Subtelne wskaźniki na ekranie poinformują obsługę o źle umieszczonych pojemnikach z kawą lub pełnym zbiorniku odpadów, natomiast po wgraniu odpowiedniego pliku, wyświetlacz będzie pokazywał dowolne informacje lub reklamy.

Wysoka jakość wykonania

Marka charakteryzuje się ciekawym designem automatów, spełnia najwyższe standardy w kwestiach doboru materiałów, bezpieczeństwa, funkcjonalności, intuicyjności oraz ochrony środowiska. Każdy ekspres de Jong Duke jest składany ręcznie w Holandii z wysokiej jakości podzespołów pochodzących z krajów UE oraz USA.

De Jong Duke dba o jednoczesne utrzymanie wydajności swoich automatów kawowych, bez szukania kompromisów po stronie designu i wrażeń użytkownika. Kompaktowy rozmiar czyni ekspresy odpowiednimi do miejsc, gdzie wysoka jakość napojów powinna iść w parze z łatwym i bezproblemowym działaniem.