Lavazza Expert Nowość! Lavazza z linii kaw Expert!

Lavazza Expert
4 lipca 2019, 00:11

Marki Lavazza przedstawiać nikomu nie trzeba. Teraz w naszej ofercie mamy pełną gamę jej kaw. Więcej informacji w sekcji kawa ziarnista.

Linia produktów ukierunkowana na smak i aromat, stworzona z myślą o różnych potrzebach rynkowych.

Aromatyczna - Linia aromatycznych mieszanek o dużej zawartości ziaren Arabiki o średnim stopniu palenia i bogatym aromacie, zbalansowanym kwiatowymi i owocowymi nutami.

Harmonijna - Doskonała mieszanka ziaren brazylijskiej Arabiki, drobnej Javy i intensywnej Robusty o średnim stopniu palenia. Intensywny smak równoważy słodki aromat mlecznej czekolady i orzechów laskowych.

Intensywna - Linia intensywna jest dedykowana miłośnikom mocnego, pobudzającego espresso. Dominuje tu ziarno Robusty oraz aromaty przypraw: kakao, kardamonu i czarnego pieprzu. 

 

Znak Rainforest Alliance Certified oznacza, że kawa pochodzi z plantacji stosujących wszechstronne standardy Środowiskowej i społecznej równowagi, zapobiega naruszaniu naturalnego ekosystemu oraz sprzyja polepszeniu warunków życiowych rolników. 

 

 

 

 

 

 

Ta kawa była hodowana przez rolników certyfikowanych przez UTZ, którzy stosują lepsze praktyki rolnicze, polepszające warunki pracy z POSZANOWANIEM LUDZI i PLANETY.