Dystrybutor wody dla twojej firmy Co powinieneś wiedzieć?

Dystrybutor wody dla twojej firmy
30 czerwca 2024, 19:07

Dystrybutor filtrujący wodę doskonale sprawdza się zarówno w firmie, jak i wielu punktach usługowych. Możliwość skorzystania z takiego urządzenia przez gości czy klientów zawsze jest mile odbierana i buduje pozytywny wizerunek właściciela firmy. Masz wątpliwości czy potrzebujesz dystrybutora w budynku, którym zarządzasz? Przeczytaj artykuł, który pomoże Ci w podjęciu dobrej decyzji.  

Zapewnij wodę swoim pracownikom

Zgodnie z aktualnymi przepisami BHP, każdy pracodawca ma obowiązek zapewnić wszystkim pracownikom stały dostęp do wody pitnej. Spełnianie tego wymogu poprzez zakupy wody w butelkach plastikowych generuje koszty oraz problem z ciągłym przechowywaniem pozostałych butelek. Mając na względzie te kwestie, coraz więcej firm decyduje się na zainwestowanie w regularną dostawę wody z dystrybutorów filtrujących. Rozwiązanie to nie tylko oszczędza czas, ale również jest zdecydowanie wygodniejsze. Dodatkowo dystrybutor może być wykorzystywany nie tylko przez pracowników, ale także klientów firmy czy partnerów biznesowych, co zdecydowanie podnosi prestiż prowadzonej działalności.

Korzyści płynące z użytkowania dystrybutorów filtrujących wodę

Zainwestowanie w dystrybutor do wody niesie ze sobą wiele korzyści.  Przede wszystkim warto zwrócić uwagę na fakt, że korzystając z dystrybutorów, woda jest zawsze gotowa do bezpośredniego użytku. Stanowi to dużą zaletę w porównaniu do wody przechowywanej w butelkach plastikowych, która traci swoje walory smakowe. Dystrybutory charakteryzują się nowoczesnym designem i świetnie komponują się z każdym wnętrzem. Urządzenia tego rodzaju wyposażone są w prosty i intuicyjny panel sterujący, co sprawia, że ich obsługa przebiega szybko i bezproblemowo. Co więcej, decydując się na takie rozwiązanie, oszczędzamy miejsce w firmie. Dystrybutor nie wymaga bowiem składowania butli, ponieważ jest bezpośrednio podłączony do źródła wody. Warto również zwrócić uwagę na, to że urządzenia te są bezpieczne i higieniczne w użytkowaniu, np. posiadają przyciski zabezpieczające przed poparzeniem wodą gorącą.

Woda z dystrybutora filtrującego – 100% czysta, orzeźwiająca i smaczna 

Decydując się na inwestowanie w dystrybutor wody, zapewniamy swoim pracownikom dostęp do aż 3 rodzajów wody: zimnej, gorącej i gazowanej. Dzięki temu możemy w szybki sposób przygotować nie tylko ulubioną kawę czy herbatę, ale także orzeźwiający napój gazowany. Tego rodzaju rozwiązania są szczególnie doceniane przez klientów firmy oraz  gości. Dodatkowo dystrybutory filtrujące zapewniają ochronę środowiska poprzez eliminowanie szkodliwych butli PET. 

Jak działają dystrybutory bezbutlowe?

Dystrybutor bezbutlowe montuje się do stałego ujęcia wody elastycznymi wężykami o średnicy 1/4 cala. Mogą być oddalone nawet do 100 metrów od miejsca poboru wody. Dzięki temu możemy postawić je w dowolnym miejscu, a sama instalacja nie sprawia problemów technicznych w żadnej firmie, biurze, czy punkcie usługowym. To, że dystrybutory stają się źródłem czystej i smacznej wody, zawdzięczamy m.in. zastosowaniu nowoczesnych technologii filtracji. W niektórych modelach jak np. Ruhens WHP-850 składa się z 4 etapów, które skutecznie usuwają wszelkie osady, chlor, szkodliwe mikroorganizmy, pierwiastki metali ciężkich, a także poprawiają smak i zapach wody. 

Gdzie sprawdzi się dystrybutor wody i kawomat/automat vendingowy?

Firma Coffee Parnter od 20 lat świadczy usługi na rynku kaw, automatów vendingowych oraz dystrybutorów wody. Dzięki doświadczeniu, wysoko wykwalifikowanej kadrze technicznej oraz elastycznemu podejściu do klienta jesteśmy zaufanym i cenionym partnerem B2B. Automaty z gorącymi napojami oraz przekąskami są pożądane w miejscach o dużym natężeniu ruchu oraz podnoszą komfort i prestiż miejsc użyteczności publicznej. Według szacunków koszty wynajmu automatu vendingowego pokrywane są w krócej niż tydzień.

Automaty vendingowe doskonale sprawdzą się w miejscach o dużym natężeniu ruchu np. dworcach, galeriach handlowych, obiektach sportowych. Na stałe wpisały się we wnętrza budynków użyteczności publicznej. Stały się niezbędne w zakładach pracy, szkołach, szpitalach czy hotelach. Będą praktycznym rozwiązaniem także w firmach zatrudniających powyżej 60 osób. Automaty vendingowe zapewniając dostęp do podstawowych przekąsek i napojów z pewnością podnoszą komfort pracy.

Wynajem automatu z przekąskami lub kawami jest korzystnym pomysłem, szczególnie dla tych osób, które prowadzą określoną działalność publiczną i chcą zaoferować swoim klientom dodatkowe usługi całkowicie samoobsługowe.

Oferta wynajmu automatów kawowych od Coffee Partner – czym wyróżniamy się na tle konkurencji?

  • Nasze automaty są mało awaryjne, bezpieczne i proste w obsłudze. Dodatkowo prezentują się estetycznie i stylowo

  • Podchodzimy bardzo restrykcyjnie do takich kwestii jak higiena i bezpieczeństwo

  • Wszystkie nasze automaty kawowe i akcesoria są oznaczone znakiem CE i są produkowane przez najbardziej znane i niezawodne firmy w branży

  • Zapewniamy szybki serwis techniczny 24 h

  • Kompleksowa obsługa – one-stop-shop

  • Tylko sprawdzone marki i modele automatów, które przeszły wieloletnią próbę czasu

  • Doradztwo w doborze dystrybutora ukierunkowane na Państwa priorytety

 

 ZOBACZ NASZE DYSTRYBUTORY WODY