Dlaczego warto zdecydować się na wynajem/dzierżawę ekspresu do kawy?

Dlaczego warto zdecydować się na wynajem/dzierżawę ekspresu do kawy?
3 grudnia 2019, 22:18

Dzierżawa ekspresu do kawy  to idealne rozwiązanie dla małych i średnich firm oraz punktów gastronomicznych, w których kawa powinna być przyrządzona na najwyższym poziomie. Wysokiej jakości urządzenie jest niezbędne w prestiżowych firmach, hotelach, kawiarniach czy restauracjach. Liczy się również jakość serwowanej kawy, która może  bezpośrednio przełożyć się na relacje biznesowe z klientami firmy. Wyniki badania przeprowadzonego przez  TNS Obop (2010 rok)  pokazują, że w trzech na pięć firm (59%) klienci są zawsze lub prawie zawsze częstowani kawą z ekspresu, a tylko w 4% firm nie ma takiego zwyczaju.

Unikasz wysokiego jednorazowego wydatku

Zakup profesjonalnego ekspresu automatycznego, który szybko przygotuje ulubiony napój, to jednorazowy wydatek rzędu kilku tysięcy złotych. W gastronomii, gdzie liczy się wydajność i liczba wariantów smakowych, na automaty kawowe należy przeznaczyć kwotę rzędu dwudziestu kilku tysięcy złotych. Taka kwota może przekraczać możliwości nowych rozwijających się firm. Dlatego warto zapoznać się z opcją najmu długoterminowego.

Opłata  za wynajem już od 1zł netto

W Coffee Partner przygotowaliśmy ofertę dzierżawy ekspresów do kawy dla firm, które zatrudniają jedną lub kilkadziesiąt osób. Nasze rozwiązania i elastyczne umowy sprawdzą się w każdym biurze, bez względu na jego wielkość. Opłata miesięczna może być bardzo niska, nawet od 1zł netto, przy comiesięcznych zakupach określonej liczby kg kawy.

Stała opieka serwisowa

Ekspresy ciśnieniowe wymagają regularnej konserwacji. Potrzebne do tego są odpowiednie materiały jak np. odkamieniacz, płyn do spieniacza mleka. Firmy użyczające ekspresy z reguły zapewniają opiekę serwisową i konserwację. Coffee Partner wyróżnia się na tle konkurencji, tym że wykonuje regularny profilaktyczny przegląd i serwis ekspresu każdego miesiąca. W przypadku awarii ekspresu, usunięci usterki leży również po stronie firmy użyczającej. W zależności od warunków umowy, serwis techniczny może być bezpłatny lub nie.

Urządzenie zastępcze na czas naprawy

Niespodziewana awaria ekspresu może zakłócić rytm pracy biura czy przygotowania do posiedzenia zarządu. Brak kawy będzie szczególnie dotkliwy w godzinach porannych czy przy przed spotkaniem z zaproszonym gościem. Wtedy szczególnie mocno docenimy opiekę serwisową firmy. W przypadku takiej awarii, niektóre firmy użyczające ekspresy np. Coffee Partner, udostępniają urządzenie zastępcze na czas naprawy.

Oszczędność czasu i wygoda

Oferta najmu oznacza wiele korzyści, których w pełni można doświadczyć w trakcie eksploatacji ekspresu. Firma, która użycza ekspres, może zapewnić również dostawę kawy, herbaty, dodatków. Dzięki temu unikamy czasochłonnych zakupów. Dostawa ekspresu oraz jego instalacja odbywa się w siedzibie klienta. Nie ma problemu także z późniejszą utylizacją ekspresu.

 

Nadal zastanawiasz się czy dzierżawa ekspresu do kawy sprawdzi się w Twojej firmie?

Skontaktuj się z nami – odpowiemy na wszystkie pytania.