Wynajem i dżierżawa ekspresów do kawy

668 467 737 ZADZWOŃ DO NAS

Dlaczego Dr Coffee F12 to najbardziej poszukiwany ekspres na świecie? Sekrety sukcesu chińskiej marki na europejskim rynku

Dlaczego Dr Coffee F12 to najbardziej poszukiwany ekspres na świecie?
24 lutego 2020, 02:55

Rynek ekspresów do kawy cały czas prężnie się rozwija. Producenci co roku wdrażają innowacyjne systemy i wprowadzają udoskonalone urządzenia. Z jednej strony muszą zadowolić  gusta smakowe coraz bardziej wymagających klientów, a z drugiej baristów i kelnerów, którzy zajmują się codzienną techniczną obsługą. Dlaczego warto rozważyć zakup profesjonalnego ekspresu F12 od chińskiego producenta Dr Coffee? Połączenie wielu funkcji i niewygórowanej ceny, sprawia, że ten model staje się bardzo pożądany. Czytaj dalej, dlaczego staje się najbardziej poszukiwanym ekspresem na świecie. 

Dla kogo jest ekspres Dr Coffee F12? 

Dr Coffee F12 to ekspres przeznaczony do użytkowania profesjonalnego w  biurach dla 36-59 pracowników  i lokalach gastronomicznych (hoteli, restauracji) o średnim natężeniu ruchu. Charakteryzuje go wysoka wydajność do 150 kaw dziennie i możliwość parzenia wielu kaw w 30 konfiguracjach (z możliwością zaprogramowania własnych przepisów). Doskonale sprawdzi się w biurowych aneksach kuchennych, ponieważ każda osoba bez przeszkolenia poradzi sobie z jego obsługą. Pomaga w tym system One Touch, który pozwala na zaparzenie kawy mlecznej za pomocą 1 przycisku. Napój wybiera się za pomocą 1 obrazkowego przycisku na dużym ekranie dotykowym (7-cal). Panel sterowania jest intuicyjny. 


Dr Coffee F12 – Formuła 1 wśród ekspresów do kawy 

Ekspres jest w pełni zautomatyzowany i  zawiera wszystkie potrzebne mechanizmy do przygotowania dowolnej kawy mlecznej w kilkadziesiąt sekund. Producent zadbał o praktyczne wyposażenie jak m.in. pojemny zbiornik na kawę 1,2kg, młynek z płaskim ceramicznym żarnem zapewniającym równe mielenie, 2-litrowy zbiornik na wodę lub 8 litrów w wersji BIG PLUS. Ekspres może być również podłączony do sieci wodociągowej. Wyposażono go w 2 thermoblocki i spieniacz do mleka z opcją regulacji temperatury. Dr Coffee dołącza do niego lodówkę na mleko z opcją samoczyszczenia. Za tak wiele opcji, trzeba zapłacić stosunkowo niewiele, ok 5000 zł. Urządzenia bardziej znanych firm z podobnymi funkcjami przekraczają nawet 10000 zł.

Gwarancje jakości potwierdzone 6 certyfikatami 

Producent zdaje sobie doskonale sprawę, z tego, że ich klient potrzebuje gwarancji jakości. Dlatego też Dr Coffee F12 przeszedł przez wiele procedur certyfikacyjnych, które pozwalają na sprzedaż na wszystkich rynkach świata. Posiada certyfikaty CCC (Chińska certyfikacja obowiązkowa), CE (spełnia normy jakości i bezpieczeństwa zgodne z dyrektywami Unii Europejskiej),  NSF - dopuszczający do stosowania w branży spożywczej, a także FDA oraz ETL. Otrzymał znak jakości GS, który oznacza bezpieczne i niezawodne urządzenia elektryczne oraz brak substancji szkodliwych. Produkcja  F12  Spełnia normy systemu zarządzania jakością  ISO 9001. 

Świadczą one o materiałach wysokiej jakości wykorzystywanych do produkcji urządzenia, jak i trwałości samego ekspresu. Chińska firma wytwarza funkcjonalne ekspresy wysokiej jakości, za bardzo przystępną cenę. To sprawia, że na ich produkty decyduje się coraz większa liczba użytkowników. 

Jakie perspektywy ma przed sobą Dr Coffee?

Dr Coffee to młoda firma, która postawiła na jakość i nie boi się bardziej znanych konkurentów.  Wykorzystując chińską kulturę pracy i innowacyjne podejście, wytwarza wielofunkcyjne urządzenia w ekonomicznej cenie. Największą przeszkodą zdaje się zmiana wyobrażeń konsumentów o chińskich towarach. Pozytywne opinie o poprzednim modelu – F11, sprawiają, że nowi klienci decydują się na F12 a poprzedni chętnie wymieniają starą wersję na nową. Jeśli firma będzie się trzymać obranego kursu, ma wielkie szanse  stać się czołowym producentem ekspresów do kawy na świecie.

© Coffee Partner. 2018 All Rights Reserved. Projekt i wykonanie: Sebastian Safian