Wynajem i dżierżawa ekspresów do kawy

668 467 737 ZADZWOŃ DO NAS

Biznesowy savoir vivre, czyli: ekspres do kawy w biurze - poznaj korzyści z jego posiadania

Biznesowy savoir vivre, czyli: ekspres do kawy w biurze - poznaj korzyści z jego posiadania
3 grudnia 2019, 21:40

Kawa jest napojem cieszącym się wielką popularnością. Co więcej, spożycie kawy rośnie. Dowodzi tego raport firmy badawczej INSE Research „Rynek kawy w Polsce”. Warto więc wyposażyć swoje biuro w profesjonalny ekspres do kawy. Z kolei według badań TNS OBOP 81% respondentów stwierdziło, że częstowanie klientów smaczną kawą, wpływa na polepszenie kontaktów i lepsze relacje biznesowe. Przyjrzyjmy się kilku korzyściom, które niesie za sobą posiadanie ekspresu kawowego w firmie.

Komfort pracowników dzięki ekspresowi kawowemu

Według wspomnianego raportu 66% pracowników rozpoczyna dzień pracy wypiciem filiżanki kawy. Połowa Polaków natomiast pija kawę w pracy. Dzięki dobrej jakości kawy z ekspresu, można się ożywić i rozpocząć przyjemnie dzień. Dodatkowo filiżanka kawy z kolegami i koleżankami z pracy sprzyja integracji i pomaga zaplanować działania na bieżący dzień.

Kawa sprzyja relacjom z kontrahentami

Gość – kontrahent/klient w biurze na pewno ucieszy się z zaproponowania mu filiżanki kawy. Dobra kawa umila konwersację i rozluźnia atmosferę. Poza tym w oczach klienta, firma, która przyjmuje go w miły sposób, zyskuje w jego oczach. Gościnność jest zawsze w cenie, tym bardziej, gdy dopełnia jej filiżanka pysznej kawy.

Ekspres do kawy oszczędza czas

Przygotowanie kawy w ekspresie nie jest czasochłonne. Zajmuje góra kilkanaście sekund. Przygotowanie napoju za pomocą czajnika to kilka minut, które mogłyby byś lepiej wykorzystane. Nikt przecież nie lubi długiego oczekiwania na kawę. Dzięki ekspresowi produktywność w biurze nie spada, a pracownicy szybko mogą cieszyć się swoją ulubioną kawą.

Dobry ekspres do kawy nie musi być drogi – sprawdź ofertę wynajmu

Na pewno ceny niektórych profesjonalnych i wysokiej jakości ekspresów kawowych mogą zaskoczyć. Dobra wiadomość jest taka, że dobry ekspres można z powodzeniem wynająć. Zmniejsza to znacząco koszty, a pyszna kawa w biurze zawsze jest w zasięgu ręki.

Wynajęcie ekspresu do kawy w biurze jest praktyczne.

Firmy oferujące wynajem ekspresów kawowych, pozostają w stałym kontakcie ze swoimi klientami. Służą przeglądami technicznymi oraz serwisowaniem. Dodatkowo zapewniają stałe dostawy wybranego gatunku kawy. Wynajem ekspresu jest więc nie tylko oszczędny, ale też praktyczny i w zasadzie bezproblemowy.

Ekspresy kawowe są energooszczędne.

Nowoczesne ekspresy, projektowane z wykorzystaniem najnowszych technologii oszczędzają energię elektryczną. Kilkanaście lub nawet kilkadziesiąt kaw, przygotowywanych z czajnika lub kilku czajników znacząco podniosłoby rachunki za prąd. Ekspres do kawy jest więc oszczędnym rozwiązaniem.

© Coffee Partner. 2018 All Rights Reserved. Projekt i wykonanie: Sebastian Safian