ZADZWOŃ DO NAS! 668 467 737

COFFEE-PARTNER RENT DZIERŻAWA URZĄDZEŃ

System COFFEE-PARTNER RENT polega na wynajmie automatu za określoną w umowie dzierżawy kwotę. Wysokość opłaty uzależniona jest od wybranego modelu, czasu trwania umowy oraz ewentualnego ustalenia limitu zakupu kawy. Czas trwania umowy to 24 lub 36 miesięcy. Limit zakupu kawy jest kwestią zmienną i podlega negocjacji, natomiast warto pamiętać, że wraz z jego zmianą zmienia się też miesięczny koszt dzierżawy (im więcej kawy miesięcznie Państwo zakupią, tym niższy miesięczny koszt dzierżawy) . W naszej ofercie znajdą państwo świetnej jakości ekspresy do kawy takich marek jak Saeco, Rheavendors czy Melitta. 

Nie jesteśmy związani z żadnym przemysłowym producentem kawy tylko importujemy na zasadzie wyłączności, kawy palarni Minges oraz produkty sypkie, takie jak śmietanka, czekolada, zupy, herbaty i inne niemieckiej firmy Venessa prosto z Niemiec.

Wszystkie oferowane przez nas automaty i ekspresy do biur posiadają polską 24-miesięczną gwarancję która obejmuje pełne użytkowanie ekspresów do celów biurowych i komercyjnych.