ZADZWOŃ DO NAS! 668 467 737

COFFEE-PARTNER

Coffee Partner to najdynamiczniej rozwijająca się firma w branży vendingowej i wynajmu ekspresów do kawy. Dysponujemy wieloma najnowocześniejszymi modelami maszyn takich producentów jak Saeco, Rheavendors, Melitta czy de Jong Duke. Współpracujemy z firmą BRITA by zapewnić naszym Klientom najwyższą jakość wody pitnej.   
Obsługujemy firmy różnej wielkości - małe biura i wielkie koncerny, urzędy i zakłady przemysłowe. Proponujemy automaty vendingowe z atrakcyjnym asortymentem, od napojów zimnych, przez gorące (np. automaty do kawy), po przekąski. 

Do wyboru mamy cztery linie cenowe: ECONOMIC LINE, STANDARD LINE, BUSINESS LINE czy wreszcie BIO LINE. W każdej z linii znajdziecie Państwo kawy, mleko, czekolady czy zupy najwyższej jakości.

Naszą działalność rozpoczęliśmy w branży dużych automatów (kawiarek), automatów do napoi zimnych oraz snacków. Przez wiele lat ugruntowaliśmy naszą działalność w tej dziedzinie. W 2011 zaufało nam kilka niemieckich i włoskich producentów kawy oraz produktów do automatów, gastronomi i HoReCa i tym samym zostaliśmy dystrybutorem tak znanych marek jak Lavazza, Venessa, Minges, Segafredo, Mauro Caffe, Jacobs czy Gimoka.

Nasze produkty pochodzą wyłącznie od renomowanych włoskich i niemieckich producentów.
Dynamiczny rozwój firmy i zadowolenie naszych Klientów pozwalają nam utrzymywać najwyższą jakość usług przy zachowaniu atrakcyjnych cen produktu końcowego. Proponujemy różne warunki rozliczeń - od pełnej płatności do częściowej lub pełnej refundacji. Oferujemy różne systemy płatności - zapraszamy do zapoznania się z naszą ofertą i cennikiem. Warszawa to miejsce, gdzie znajduje się nasza siedziba, ale swoją propozycję kierujemy także do firm z okolicznych miejscowości.
Serdecznie zapraszamy do współpracy - z przyjemnością zapoznamy Państwa z ofertą firmy Coffee Partner.

 

SYSTEMY COFFEE-PARTNER

COFFEE-PARTNER CUP

FULL SERVICE

Kompletne i profesjonalne rozwiązanie dla przedbsiębiorstw ze stałą ceną napoju przez cały okres trwania umowy. Do wyboru aż 4 linie cenowe.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

COFFEE-PARTNER RENT

WYNAJEM URZĄDZEŃ

Dzierżawa i wynajem profesjonalnych ekspresów do kawy od 1 PLN miesięcznie przy cenie świetnej kawy od 49,50 PLN za kilogram.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

COFFEE-PARTNER VEND

AUTOMATY VENDINGOWE

Wynajem i pełna obsługa dużych urządzeń vendingowych do napojów ciepłych, przekąsek, napojów zimnych czy świeżych soków.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ

COFFEE-PARTNER SALE

SPRZEDAŻ URZĄDZEŃ

Sprzedaż nowych i używanych urządzeń z pełną gwarancją producenta lub Coffee Partner. Używane urządzenia przechodzą kompletny serwis.

DOWIEDZ SIĘ WIĘCEJ